شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶
پرشین خودرو
خـــودرونامـــه
لیفان تصاویر اولیه 820 را منتشر کرد
۱۳:۲۳ | ۱۳۹۱/۰۲/۲۶

لیفان تصاویر اولیه 820 را منتشر کرد

پرشین خودرو: تصاویر اولیه لیفان 820 در حالی منتشر شده که کمتر از یک ماه از رونمایی مدل 720 این شرکت می گذرد. لیفان در حال کار کردن بر مدل جدید خود است که یک پله بالاتر از آخرین مدلش قرار می گیرد.

به گزارش «پرشین خودرو»، 720 بزرگترین خودرو لیفان محسوب می شد و 820 حتی از بزرگتر است. فاصله دو محور این خودرو چیزی فراتر از 2800 میلی متر است در حالی که فاصله دو محور 720 به 2700 میلی متر می‌رسید.

بنا به گزارش رسانه های چینی این خودرو ابتدا برای تامین ناوگان های دولتی تولید می‌شود و در اولویت های بعدی به دست خانواده ها و شرکت ها خواهد رسید.

ظاهرا این خودرو از یک پیشرانه 1.8 لیتری به قدرت 170 اسب بخار نیرو خواهد گرفت که در مدل 720 نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

به نظر می رسد لیفان در نمای جلویی محصولاتش به یک خط مشی ثابت رسیده است به گونه ای که در محصولات مختلف خود از المان هایی ثابت بهره می‌گیرد و این به نوعی جای خوشحالی دارد چراکه در محصولات چینی کمتر شاهد کپی کاری خواهیم بود. در نمای جانبی از سطوح خیلی بزرگ و خطهای کمی استفاده شده است که باعث جذابیت این خودرو می‌شود. نمای عقبی نیز تنها برخی از الملن های یک سدان بزرگ را داراست. نکته جالب در طراحی این خودرو این است که هیچ یک از عناصر خودروهای لوکس و تشریفاتی در آن به چشم نمی خورد در حالی که چینی ها قصد دارند از آن در ناوگان دولتی خود استفاده کنند. در هر صورت این تصاویر تنها طرحی اولیه از این خودرو هستند و همانند 720 تا مرحله تولید شاهد تغییرات زیادی خواهیم بود. حال باید تا سال 2014 منتظر بمانیم تا ببینیم طراحان لیفان این بار چه آشی پخته اند.

برچسب ها:
لیفان
عکس های مرتبط
1
2
نظر بینندگان
گلریز 720 لیفان
vote
۱
vote
۱۳۹۱/۰۴/۳۰
ٍسلام من گلریز هستم ، خود آقای گلریزهستم ، بالاخره بعد از مدتی که همه میگفتن ما شما رو از اینترنت میشناسیم ، خواستم یه صحبتی کرده باشم ،اونم اینکه در مورد لیفان 720 صحبت کنم ، لیفان 720 ماشین خوبی هست و میشه گفت اگه این ماشین وارد بازار ایران زیبای ما بشه همه مردم از هر قشری میتوانند این ماشین رو بخرند و این ماشین تمامی اشکالات و نواقص ماشین قبلی رو گرفته ، البته با امکانات های بالا تر ، وقتی همه بتوانند از هر قشری این ماشین رو بخرند اونوقت میشه گفت به این میگن عدالت اجتماعی،اینم بگم که اگه ما بخواهیم می توانیم از این ماشین بهتر و زیبا تر و با امکانات بهتر را در داخل کشور بسازیم و اینم بگم اگه مسولی خواست این کار رو شروع کنه من میتوانم واقعا از هر وقت که بخواد کمکش کنم واقعا ما توانیم اگر بخواهیم بهترین ماشینهای دنیارو تولید کنیم فقط یه کم توجه و گذشت از دنیا و وابستگیهای این دنیا رو می طلبه. با تشکر یه قطره از یه دریای بیکران محسن گلریز
hamed
vote
۲
vote
۱۳۹۱/۰۲/۲۶
kheili shabihe astonmartine
!
!
!