دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
پرشین خودرو
خـــودرونامـــه
آسترا پوست انداخت
۱۱:۰۴ | ۱۳۹۴/۰۳/۲۱

آسترا پوست انداخت

پرشین خودرو: نسل جدید اُپل آسترا با پیشرانه‌های جدید و چهره‌ای کاملا متفاوت به صورت رسمی معرفی شد.

به گزارش «پرشین خودرو»، نسل جدید اُپل آسترا تغییرات زیادی را تجربه کرده که بهبود چند برابری در پویایی چهره را به همراه داشته و چهره‌ای بسیار جذاب‌تر از قبل را به نمایش گذاشته است. در جلو اتومبیل همانگونه که در تصاویر مشاهده می‌کنید، قاب چراغ‌های جلویی به صورت قبل طراحی و تولید شده است، ولی طراحی چراغ‌های داخلی آن و مکان قرارگیری لامپ‌ها تغییر کرده و از الگوها و خطوط کرومی رنگ بسیار زیبا در آن استفاده شده که نقش چراغ‌های مخصوص روز را هم در این محصول بازی می‌کنند.

براساس ادعای سازنده چراغ‌های جلویی اتومبیل به 16 لامپ LED مجهز شده‌اند که در هرکدام از آن‌ها 8 لامپ مورد استفاده قرار گرفته است که با تکنولوژی ماتریکس IntelliLux LED توسعه داده شده‌اند. در میان دو چراغ اصلی هم جلوپنجره‌ای وسیع‌تر از نسل قبل طراحی شده که ستون افقی کرومی رنگ پهن نسل قبل آسترا در این نسل تبدیل به ستونی دو شاخه کرومی شده که همچنان لوگوی شرکت سازنده را در مرکز خود نگه داشته است، ولی در عوض ورودی هوای روی سپر برای جبران افزایش اندازه جلوپنجره، باریک‌تر طراحی شده و در دو طرف سپر به چراغ‌های مه شکن جدید مستطیلی شکل منتهی شده‌اند.

قسمت عقب اتومبیل هم به موازات تغییرات صورت گرفته بر روی طراحی خودرو، بهبودهای قابل توجه‌ای را تجربه کرده که اسپویلر کوچک‌تر سقفی، چراغ‌های جدید دوتکه LED باریک‌تر، مجموعه سپری جدید با دو شب نمای سابق در قسمت زیرین آن، از جمله تغییراتی هستند که بر روی این نسل پیاده شده‌اند.

زیر کاپوت خودرو هم اُپل سعی بر این داشته که از بهترین‌های صنعت خودروسازی استفاده کند، از این رو با کمک گرفتن از کمپانی جنرال موتورز، در محدوده قدرتی این خودرو از پیشرانه‌هایی همچون 1 لیتری اکوتک سیدی ( ECOTEC SIDI ) توربوشارژردار با حداکثر قدرت 115 اسب بخاری، پیشرانه 1.4 لیتری بنزینی 145 اسب بخاری و یک پیشرانه 1.6 لیتری ECOTEC SIDI با دو خروجی قدرت 170 اسب بخاری و 200 اسب بخاری استفاده کرده است. در کنار پیشرانه‌‌های بنزینی، اُپل برای اولین بار هم از یک موتور دیزلی 1.6 لیتری با دو توربوشارژر استفاده کرده که حداکثر قدرتی 195 اسب بخاری را در اختیار خودرو قرار می‌دهد.

برچسب ها:
آسترا
عکس های مرتبط
نظر بینندگان
!
!
!