چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
پرشین خودرو
خـــودرونامـــه
آئودی A8، قوی‌تر از قبل
۱۴:۱۱ | ۱۳۹۴/۰۸/۰۶

آئودی A8، قوی‌تر از قبل

پرشین خودرو: شعبه آمریکایی آئودی از نسخه‌ای قوی‌تر از A8 L با پسوند 4.0T رونمایی کرد.

به گزارش «پرشین خودرو»، نسبت به مدل‌های قبلی یا اصلی، پیشرانه اصلی این خودرو توانسته حدود 15 اسب بخار قدرت بیشتر تولید کند و در مجموع شرکت سازنده موفق به استخراج حداکثر قدرتی 450 اسب بخاری (336 کیلووات) از پیشرانه هشت سیلندر V شکل توربو دوقلو 4 لیتری آن شده است و پس از تقویت پیشرانه نیز، تغییراتی در طراحی خودرو در جهت خاص‌تر کردن آن اعمال کرده که باعث تهاجمی‌تر شدن چهره این سدان اسپرت با ارتفاعی کمتر نسبت به قبل شده است.

شاسی و بدنه و متعلقات آن نیز به صورت یک مجموعه بر روی چهار عدد رینگ 20 اینچی آلیاژی چرخ‌ها ساخته شده در 5 پره دوبل سوار شده که توسط لاستیک‌های مخصوص تمام فصل پوشیده شده‌اند، ولی اگر سر کیسه را بیشتر شل کنید، می‌توانید رینگ‌هایی 21 اینچی بزرگ‌تر 5 پره‌ای با لاستیک‌های مخصوص تابستان را به جای رینگ‌های اصلی بر روی چرخ‌ها سوار کرد.

از دیگر سیستم‌هایی هم که جدیدا بر روی خودرو نصب شده‌اند، می‌توان به طور مختصر به یک سیستم کروز کنترل تطبیقی بهبود یافته با قابلیت استفاده در هر سرعتی، یک صفحه نمایشگر سقفی، سیستم کمک راننده، سیستم هشدار خروج از خطوط جاده و مجموعه‌ای از سیستم‌های دیگر کمک راننده‌ای اشاره کرد.

آئودی آمریکا اعلام کرد که برای عرضه این محصول برچسب قیمتی 90 هزار و 5ش00 دلاری + 925 دلار هزینه حمل و نقل را در نظر گرفته است.

برچسب ها:
آئودی
نظر بینندگان
!
!
!