چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
پرشین خودرو
خـــودرونامـــه
معرفی نسل جدید کیا اسپورتیج با تم مردان X
۱۲:۰۲ | ۱۳۹۴/۱۰/۰۵

معرفی نسل جدید کیا اسپورتیج با تم مردان X

پرشین خودرو: درست مثل لکسوس که برای جلب توجه چرخ‌هایی یخی برای لکسوس NX ساخته بود، کیا نیز یک تم برگرفته از فیلم مردان X را بر روی نسل جدید کیا اسپورتیج پیاده کرده است.

به گزارش «پرشین خودرو»، با نگاهی کلی به طراحی خودرو خواهید دید که تم طراحی ارائه شده برای کیا اسپورتیج تنها در رنگ آمیزی خاص بدنه آن خلاصه نمی‌شود و قسمت‌های مختلفی همچون رینگ‌ها، گلگیرهای روی رینگ‌ها، سپر و جلوپنجره جلو و... هم متحمل تغییراتی اساسی شده است، ولی براساس ادعای شرکت سازنده، جایی که بیشترین تغییرات را در خود احساس کرده است، بخش مولد قدرتی نسل جدید کیا اسپورتیج است کخ در ادامه بیشتر پیرامون آن صحبت خواهیم کرد.

بخش موتوری کیا تغییراتی خوبی به خود دیده و حالا به دو پیشرانه متفاوت مجهز شده است. پیشرانه اولی را می‌توان موتوری چهار سیلندر 2.4 لیتری با مکش طبیعی هوا به درون سیلندرهایش عنوان کرد کهقادر خواهد بود در محدوده دور مشخص شده‌ای، حداکثر 181 اسب بخار (134 کیلووات) قدرت و 237 نیوتن متر گشتاور تولید کند. پیشرانه دوم هم نسخه‌ای توربوشارژر 2 لیتری چهار سیلندر است که 241 اسب بخار قدرت و 352 نیوتن متر گشتاور، حاصل احتراق مخلوط سوخت و هوای پودر شده در سیلندرهای آن است.

برچسب ها:
اسپورتیج
عکس های مرتبط
نظر بینندگان
!
!
!