دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷
پرشین خودرو
خـــودرونامـــه
تولید محدود برای تویوتا 86 GRMN
۱۳:۵۰ | ۱۳۹۴/۱۰/۱۲

تولید محدود برای تویوتا 86 GRMN

پرشین خودرو: تویوتا طی بیانیه‌ای اعلام کرد که برنامه‌ای برای تولید انبوه 86 GRMNدر سر نداشته و قصد تولید محدود این خودرو را دارد، چون هم از طرفی می‌تواند این خودرو را خاص و کمیاب جلوه دهد و هم می‌تواند با قیمتی بالاتر به مشتریان عرضه کند، هرچند تولید انبوه آن قطعا به صرفه‌تر خواهد بود.

به گزارش «پرشین خودرو»، اگر یادتان باشد در نمایشگاه بین المللی اتومبیل 2015 توکیو بود که تویوتا به معرفی این اتومبیل پرداخت، ولی تقریبا بدون جزییات فنی و اطلاعات اساسی که حالا به ارائه آن‌ها پرداخته است. در ضمن این اتومبیل طبق گفته‌های سازنده، به تعداد محدود 100 دستگاهی و با قیمت تقریبی 53 هزار و 800 داری تولید و عرضه خواهد شد.

براساس گفته‌های تویوتا، پیشرانه به کار رفته در این اتومبیل برگرفته از نسخه استاندارد آن است، ولی حالا با بهبود‌هایی که بر روی آن صورت گرفته حداکثر قدرت تولیدی آن از 200 اسب بخار به 216 اسب بخار و گشتاور تولیدی آن هم از 205 نیوتن متر به 217 نیوتن متر افزایش پیدا کرده است، از طرفی دیگر هم حدود 45 کیلوگرم از وزن کلی آن نسبت به مدل استاندارد کاسته شده که می‌تواند در کنار قدرت افزایش یافته، تاثیری مثبت در عملکرد خودرو داشته باشد.

از لحاظ ظاهری هم شاهد قسمت‌های مختلف آیرودینامیکی خودرو نسبت به مدل استاندارد هستیم که با یک نگاه اجمالی به تصاویر ارسالی از این محصول و مقایسه آن با مدل استاندارد، می‌توان به تفاوت‌هاس آن‌ها پی برد. در آخر هم تویوتا عنوان کرد که این نسخه ویژه را ماه آینده در نمایشگاه دوم توکیو ژاپن 2016 هم در معرض دید عموم قرار خواهد داد.

برچسب ها:
86
عکس های مرتبط
نظر بینندگان
!
!
!