چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
پرشین خودرو
خـــودرونامـــه
کادیلاک سی‌تی 6 جدید را ماه مارس عرضه می‌کند
۰۸:۰۶ | ۱۳۹۴/۱۰/۲۲

کادیلاک سی‌تی 6 جدید را ماه مارس عرضه می‌کند

پرشین خودرو: کادیلاک قرار است در ماه مارس سدان رده بالای سی تی 6 جدید را با قیمت 53495 دلار روانه بازار کند.

به گزارش «پرشین خودرو»، کادیلاک اوایل گذشته طی نمایشگاه نیویورک از سی تی 6 جدید رونمایی کرد و مونتاژ این خودرو از ماه ژانویه در کارخانه Detroit-Hamtramck کادیلاک انجام خواهد گرفت.

سی تی 6 در سه مدل موتور از جمله موتور 2.0 لیتری توربو با خروجی 265 اسب بخاری، موتور 3.6 لیتری 6 سیلندر AWD با خروجی 335 اسب بخاری و موتور 3.0 لیتری توربو دوقلو 6 سیلندر AWD با خروجی 400 اسب بخاری عرضه می شود.

البته در کنار این موتورها شرکت کادیلاک مدل هیبریدی برای سی تی 6 جدید در نظر گرفته که شامل یک موتور 2.0 لیتری 4 سیلندر با یک موتور الکتریکی دوگانه که خروجی 335 اسب بخاری داشته، می باشد. همچنین کادیلاک اعلام کرد مدل هیبریدی توسعه آنها همچنان ادامه داشته و نهایی نشده است.

مشتریان می‌توانند از هم اکنون سی تی 6 جدید را پیش خرید کنند اما کادیلاک قصد دارد برای یک موسسه سرطان مدلی از سی تی 6 جدید را به حراج بگذارد.

گفتنی است که مدل پلاتینیوم سی تی 6 جدید گران قیمت ترین مدل با قیمت 83465 دلاری است. مدل پلاتینیوم در حقیقت بهترین سیستم روی آن به کار گرفته شده که از جمله می‌توان به سیستم صوتی قدرتمند Bose Panarayاشاره کرد.

برچسب ها:
CT6
نظر بینندگان
!
!
!