چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
پرشین خودرو
خـــودرونامـــه
جدیدترین تصویر از مفهومی اشکودا
۱۲:۱۳ | ۱۳۹۴/۱۱/۲۹

جدیدترین تصویر از مفهومی اشکودا

پرشین خودرو: دو هفته پیش بود که اشکودا از خودروی جدید خود در قالب یک پیش نمایش سطحی رونمایی کرد و حالا هم در ادامه پیش نمایش قبلی، تصویری جدید از خودروی شاسی بلند خود ارائه کرده که در یکم ماه مارس سال 2016 میلادی به طور رسمی در نمایشگاه بین المللی ژنو معرفی خواهد شد.

به گزارش «پرشین خودرو»، درباره طراحی این محصول می توان گفت که طرح ارائه شده از سوی اشکودا در سگمنت شاسی بلندها جای می‌گیرد که ابعاد شاسی و بدنه آن در طول 4.7 متری، عرض 1.91 متری و ارتفاعی 1.68 متری خلاصه می‌شود. همانطور که می‌بینید، در طراحی و توسعه این محصول کانسپت از دیگر محصولات کمپانی اشکودا هم الگوبرداری‌هایی صورت گرفته که همانند طراحی آشنای جلوپنجره سنتی اشکودا، شاهد یک طراحی کلی مشابه با دیگر محصولات این کمپانی هستیم. از مهم‌ترین ویژگی‌های طراحی این کانسپت هم براساس گفته‌های اشکودا، می‌توان به حاشیه کرومی جلوپنجره، سقف شیب‌دار، رینگ‌های آلیاژی بسیار بزرگ با الگوهای مربعی شکل داخلی در قسمت جلوی خودرو و همچنین چراغ‌های تمام LED جفت، اسپویلری سقفی و در نهایت هم دو خروجی اگزوز بیضی شکل نصب شده در داخل سپر این خودرو اشاره کرد.

از لحاظ فنی هم تا به اینجای کار اطلاعاتی ارائه نشده و شرکت خودروسازی اشکودا گفته که اطلاعات مربوط به این بخش را در نمایشگاه بین المللی اتومبیل ژنو 2016 ارائه خواهد کرد. علاوه بر این، پس از معرفی اولیه این خودرو در ژنو، می‌توان منتظر معرفی نسخه نهایی این کانسپت آماده برای تولید در نمایشگاه اتومبیل پاریس در ماه اکتبر بود که بر روی پلتفرمی مشترک با فولکس واگن تیگوآن به مرحله تولید خواهد رسید.

برچسب ها:
اشکودا
نظر بینندگان
!
!
!