پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
خـــودرونامـــه
اطلاعاتی جدید از فیس لیفت ولوو V40
۱۷:۴۲ | ۱۳۹۴/۱۱/۲۸

اطلاعاتی جدید از فیس لیفت ولوو V40

پرشین خودرو: ولوو در جدیدترین بیانیه خود اعلام کرد که قصد معرفی نسخه فیس لیفت ولوو V40 را در جدیدترین دوره از نمایشگاه خودرویی ژنو 2016 که از اوایل ماه مارس آغاز به کار می‌کند، دارد.

به گزارش «ـپرشین خودرو»، طبق گفته‌های ولوو، نسخه فیس لیفت ولوو V40 براساس معماری SPA، در دو مدل ساخته خواهد که یکی از آنها مخصوص بازار انگلستان بوده و مدل دیگر هم در بازار بین المللی عرضه می‌شود. طبق گفته‌های وبسایت منبع، تفاوت دو خودرو تنها در طراحی ظاهری آن‌ها خواهد بود، ولی از پیشرانه‌ای مشترک استفاده خواهند کرد، براین باور وبسایت منبع اعلام کرده که احتمال استفاده از پیشرانه‌ای 1.6 لیتری 115 اسب بخاری (80 کیلووات) با توان تولید گشتاوری 161 نیوتن متری وجود دارد که در صد کیلومتر مسافت پیموده شده خود به صورت ترکیبی تنها 3.6 لیتر سوخت مصرف می‌کند. علاوه بر این گفته شده که این پیشرانه به کمک جعبه دنده‌ای شش سرعته استاندارد دستی نیروی تولیدی خود را به چرخ محرک خودرو ارسال می‌کند.

اولین تصاویر رسمی از فیس لیفت ولوو V40 نیز براساس اعلام رسمی شرکت خودروسازی ولوو، در 24 فوریه سال جاری، یعنی حدودا یک هفته دیگر منتشر خواهد شد.

برچسب ها:
V40
نظر بینندگان
!
!
!