یكشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
خـــودرونامـــه
باشگاه هواداران مدیران خودرو 4 ساله شد
۱۷:۳۴ | ۱۳۹۴/۱۲/۰۲

باشگاه هواداران مدیران خودرو 4 ساله شد

پرشین خودرو: شرکت مدیران خودرو چهارمین سالگرد تاسیس باشگاه هوادارن MVM را این بار با هوادارهای برگزیده در اصفهان جشن گرفت.

به گزارش «پرشین خودرو»،این باشگاه که یک سایت اینترنتی 15هزار عضوی است، که طرفداران و مالکان ام‌وی‌ام را گرد هم آورده تا در خصوص محصولات این شرکت به بحث و تبادل نظر بپردازند.

بیش از 20 خانواده منتخب از اعضای باشگاه از سراسر ایران به همراه جمعی از خبرنگاران از تهران با خودروهای MVM به اصفهان رفتند تا علاوه بر جشن گرفتن چهارمین سال تاسیس این باشگاه از نمایشگاه خودرو در اصفهان نیز بازدید کنند. چری تیگو5 که به تازگی به عنوان خودرویی لوکس توسط مدیران خودرو عرضه و با استقبال گسترده مشتریان مواجه شده، گل سر سبد این سفر یود که تعداد قابل توجهی از آن نیز در این سفر حاضر شده بود.

یک دستگاه از این خودرو نیز در طول مسیر در اختیار خبرنگارها قرار گرفت تا مورد آزمون جاده قرار گیرد. تیگو5 به نسبت نسل گذشته خود، رشد قابل توجهی را تجربه کرده و علاوه بر افزایش کیفیت از امکانات و فضای بیشتری نیز برخوردار است.

در حال حاضر شرکت مدیران خودرو میان تمام شرکت های خودرویی، رتبه اول تبلیغات در فضای مجازی (و رتبه دوم در میان تمام برندها) را از آن خود کرده است و این رتبه بندی تایید خوبی برای حضور مستمر و تاثیرگذار مدیران خودرو در فضای آنلاین است.

بابک صدرایی، معاون بازاریابی و فروش این شرکت نیز در حاشیه این مراسم عنوان کرد: باشگاه هواداران مدیران خودرو، حالا به عنوان یک شبکه اجتماعی قدرتمند شناخته می‌شود و مهم‌ترین اصل در رشد این باشگاه شکیبایی در برابر نظر مخالف است.

برچسب ها:
مدیران خودرو
عکس های مرتبط
نظر بینندگان
!
!
!