پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
خـــودرونامـــه
ویژه نامه نوروزی نسل برتر منتشر شد
۱۲:۴۰ | ۱۳۹۴/۱۲/۱۶

ویژه نامه نوروزی نسل برتر منتشر شد

پرشین خودرو: نسل برتر در ویژه نامه نوروزی خود مطابق رسم هرساله که به معرفی ده خودرویی که سال جدید وارد بازار کشور می شوند پرداخته و عنوان «نوبرانه های 95» را برای شماره 106 انتخاب کرده است.

به گزارش «پرشین خودرو»، در این شماره می توانید با محصولاتی نظیر راین D60، هوندا اودیسه، کیا اسپورتیج جدید، هاوال اچ2، رنو تالیسمان، بامو ایکس1 2016 و چند خودرو دیگر که قرار است در سال جدید در کشور عرضه شوند آشنا شوید.

در بخش صندلی راننده این شماره نیز آزمایش رانندگی و مقایسه بامو 528 و لکسوس ES 250 2016، تجربه رانندگی با ایکو سورن توربو پیش از ورود به بازار، اولین آزمون رانندگی امویام 110 اس، تجربه رانندگی با لانچیا بتا 1976، گزارش میدانی از موتور سیکلت جدید قهرمان کشور، تجربه سواری با سوزوکی GSXR1000 و همچنین ملاقات با BYD S6 در کرمان منتشر شده است.

علاوه بر این علاقهمندان در ابتدای این شماره میتوانند با رویدادهای مهم و جنجال برانگیز و همچنین چهرههای مهم و تاثیر گذار صنعت خودور ایران و جهان در سالی که گذشت آشنا شوند.

پروندهای کامل در مورد خودروهای خودران و موافقان و مخالفان آنها، بررسی فراز و نشیبهای طراحی آلمانی، گزارش اختصاصی نسل برتر از موزه حمل و نقل پیترسن کالیفرنیا، گزارش سومین دوره مسابقات قهرمانی دریف کشور، پیشنمایشی بر فصل جدید مسابقات فرمول 1، آشنایی با آکورا پرسیژن، همه چیز درباره لکسوس LC500 و چندین عنوان جذاب و خواندنی دیگر، ویژهنامه نوروزی 95 نسل برتر را تشکیل میدهند.

نظر بینندگان
!
!
!