جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸
پرشین خودرو
خـــودرونامـــه
در نمایشگاه خودرو مشهد چه گذشت!؟
۱۲:۰۴ | ۱۳۹۱/۰۶/۱۸

در نمایشگاه خودرو مشهد چه گذشت!؟

پرشین خودرو - محمدعلی ملاعبدالهی: نمایشگاه خودرو مشهد در حالی برگزار شد که برخی از خودروسازان از غفلت تعدادی دیگر استفاده کرده و جدیدترین محصولات خود را به معرض نمایش گذاشتند.

به گزارش «پرشین خودرو»، مهم‌ترین رخداد این نمایشگاه را می‌توان رونمایی از سانگ یانگ کوراندو دانست که با حواشی زیادی همراه بود. رامک خودرو پس معرفی موتور 2 لیتری بنزینی برای کوراندو از طرف سانگ یانگ کره، شرایط را برای عرضه این محصول در بازار ایرا مناسب دیدو دست به رونمایی از آن زد. علی رغم فضای گسترده‌ای که این شرکت در اختیار داشت از به نمایش درآوردن چیرمنW خودداری نموده بود.

مدیا موتور با 4 محصول خود و یک نمونه قدیمی از محصولات MG که وضعیت سلامت چندان خوشایندی نداشت در این نمایشگاه حضور یافته بود.

گروه بهمن نیز با نماینده خود در این نمایشگاه حضور یافت و دو دستگاه سیباون و دو دستگاه کاپرا تک کابین را در کنار سایر محصولات خود قرار داده بود. البته انتظار می‌رفت محصولات جدید این شرکت که در چند ماه گذشته رونمایی شده بود در این نمایشگاه حضور داشته باشند که این طور نبود.

ایران خودرو نیز در فضایی کوچک تر از همیشه در کنار سایر محصولات خمود دو دستگاه رانا را به نمایش گذاشته بود و از عرضه آن در مهر ماه با قیمت 15 تا 17 میلیون تومان خبر داد.

در سالن دیگر سایپا یک دستگاه ژیان را به معرض نمایش گذاشته بود. دو دستگاه پارس تندر نیز جدیدترین محصول این شرکت در نمایشگاه مشهد بودند. البته این شرکت رنو مگان و سایپا 111 را با رینگ هایی تازه در این نمایشگاه به نمایش گذاشته بود. در کناری از فضای گسترده ای که در اختیار داشت نقاشی کودکان با موضوعیت سایپا را به نمایش گذاشته بود که در همان محل نقاشی شده بودند.

کرمان موتور جدیدترین محصولات خود را که شامل جکJ5 ، توجوی سدان، لیفان 620 تلنت و لیفان X60 می‌شدند را به نمایش گذاشته بود.

شرکت آران موتور که در زمینه ماشین الات راهسازی فعال است نیز محصولات خود را در محوطه باز نمایشگاه به نمایش درآورده بود و سایر تجاری سازان نیز در سالن عطار این نمایشگاه فرصت عرض اندام پیدا کردند.

در این میان جای خالی خودروسازانی چون سناباد خودرو توس، مدیران خودرو، خودروسازان راین و.... و همچنین واردکنندگانی چون ایرتویا، آسان موتور، جیلران و.... به خوبی احساس می‌شد.

برچسب ها:
نمایشگاه مشهد
عکس های مرتبط
1
2
3
4
5
1
2
3
4
5
نظر بینندگان
!
!
!