شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶
پرشین خودرو
خـــودرونامـــه
قیمت تندر90 اتوماتیک لو رفت
۱۲:۳۵ | ۱۳۹۱/۱۱/۱۱

قیمت تندر90 اتوماتیک لو رفت

پرشین خودرو: ایران خودرو روز یکشنبه گذشته محصول جدید خود، تندر90 اتوماتیک را معرفی کرد.

به گزارش خبرنگار «پرشین خودرو»، این خودرو با یک پیشرانه 1.6 لیتری با قدرت 105 اسب بخار به بازار عرضه خواهد شد که با یک جعبه دنده چهار سرعته دستی جفت وجور می‌شود.

تندر90 اتوماتیک که تفاوت‌های ظاهری جزئی را به خود دیده است، پس از اعلام قیمت نهایی روانه بازار خواهد شد.

البته هیچ گونه صحبت رسمی از قیمت این خودرو به میان نیامده، اما یک منبع موثق اعلام کرده‌ است که ایران خودرو قصد دارد این خودرو را با قیمتی بین 350 تا 400 میلیون ریال به دست مشتری برساند.

هرچند با حال و هوای این روزهای تندر90 در بازار می‌توان انتظار داشت قیمت تندر90 اتوماتیک در بازار آزاد تا مرز 500 میلیون ریال نیز افزایش پیدا کند.

- نیما نیکوئی

نظر بینندگان
محسن
vote
۰
vote
۱۳۹۲/۰۹/۲۶
خودروسازهای محترم بهتر واقفند که قیمت واقعی این خودرو همین حالا هم بیش ا ز 12 میلیون نیست پس چرا ملت باید 28میلیون بیشتر از جیب مایه بزارن.
ناصر
vote
۲
vote
۱۳۹۲/۰۷/۰۵
ال90 اتومات 46 میلیون با این پول مردم باید volvo V40 سوار بشن آخه خدا کجایی
درآرزوي ال 90
vote
۰
vote
۱۳۹۲/۰۱/۲۷
شماها يه كاري كرديد كه من فقط با ديدن ال 90 از نداشتنش حسرت بخورم
بابک
vote
۱
vote
۱۳۹۱/۱۲/۲۳
بارک الله آقا سعید **خلایق هرچه لایق**برین بخرید قیمتا هنوز خیلی پایینه
حمید
vote
۲
vote
۱۳۹۱/۱۲/۰۳
بابا اینا زیر همن پارس تندر نیز زاییدن که فقط تفاوتش یک چراغ عقب . حالا خودتان قضاوت کنید دند ه اتوماتیک !!! یک دستگاه پارس تندر پیش خرید کردیم جان به لب کردن ما را آخر ندادن پس از سه ماه تاخیر در تحویل حالا گفتن سه ماه بعد از عید اگر داشتیم خلاصه سرتان را درد نیاورم گفتن اکر میخواهید ال 90 معمولی بعلاوه 2.600.000 تومان آبشن اجباری که سرجمع با بهترین قظعات 1.000.000 هم نمیارزد با وعده تحویل نیمه دوم اسفند . خدا بخیر کند
اشفته بازار
vote
۳
vote
۱۳۹۱/۱۱/۱۵
دست مسئولین درد نکنه که ال90 رو 150 تومن نمی فروشن.ملت که با هر قیمتی خریدارن
نیما
vote
۲
vote
۱۳۹۱/۱۱/۱۳
با این حساب قیمت تندر معمولی هم معلومه3میلیون پائین تر از تندر اتومات.!!!!!
نیما
vote
۳
vote
۱۳۹۱/۱۱/۱۲
به گفته خودشون تندر اتومات 3میلیون تومان با مدل معمولی خود تفاوت قیمت دارد پس قیمت آینده تندر معمولی بین 32تا37 میلیون باید باشد
مبهوت
vote
۴
vote
۱۳۹۱/۱۱/۱۲
خودرورسازان فقط بفكرجيب خودشان هستند اگه رقيب داشتن اينطوري خون مردم نميكردن توكاسه. بخدا اگه دست من بود واردات رو آزاد ميكردم بدون گمرگ. تا گداها هم سوار ماشيناشون نشن.
یوسفی ایناللو
vote
۴
vote
۱۳۹۱/۱۱/۱۲
سلام.برای تندرهای اتوماتیک که هنوز هیچ برنامه ای برای فروش ندارند کیسه هوا از کجا جور شود در نتیجه کمبود کیسه هوا برای بیش فروشهای قبلی که دو ماه از سر رسید تحویلشان میگذرد و بدنام کردن نام بلیس خدمتگذار بهانه است.خدا میداند در خفا بین مسولین مختلف چه میگذرد .تشکر.
سعید
vote
۲
vote
۱۳۹۱/۱۱/۱۲
خلایق هرچه لایق
مشتری بدبخت
vote
۱۷
vote
۱۳۹۱/۱۱/۱۱
بله خودرویی که قرار بود زیر 10 میلیون تومان باشد این شد/واقعا دستشون درد نکنه...خودروی اسقاطی کشور رومانی!!!
یوسفی
vote
۱۳
vote
۱۳۹۱/۱۱/۱۱
احتمالا آن سه هزار تندر که آقای نعمت بخش ادعا کرد به علت عدم شماره گذاری پلیس راهور ،در پارکینگ ایران خودرو و سایپا خاک میخورد را با تعویض دنده دستی به اتوماتیک به بازار عرضه و پیش خریداران تندر E2LPرا که ماهها ست از سررسید تحویل خودروشان گذشته ، مجبور به قبول محصول به اصطلاح جدید (تندراتوماتیک ) با قیمت جدید کنند!!
رضا
vote
۱۹
vote
۱۳۹۱/۱۱/۱۱
سلام. اگه اینجوره که الان من تو بنگاه قیمت کردم بیش از اینها خواهد بود. بله نیمای عزیز با شما موافقم. 206 تیپ دو 40 تومن/ تیپ شش 50 تومن/پراید 111 شده 20 تومن/ رانا 35 تومن/ با این حدودا اگه توجه به 206 تیپ شش داشته باشیم حدودا 50 تومنی خواهد بود... (اضافه کنم این قیمت ها را در اصفهان مورخ 11/11/91 ساعت 12 از نمایشگاه پرسیدم)
!
!
!