شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶
پرشین خودرو
قیمت بیمه‌ ثالث موتورسیکلت چقدر است؟
۱۱:۰۶ | ۱۳۹۱/۰۳/۱۰
باشگاه مشتریان کرمان موتور

قیمت بیمه‌ ثالث موتورسیکلت چقدر است؟

پرشین خودرو: مدیر بیمه اتومبیل بیمه ایران با اشاره به لزوم خرید بیمه‌نامه شخص ثالث موتورسیکلت گفت: دارندگان موتورسیکلت فاقد بیمه نامه می‌توانند از تخفیفات ویژه در این زمینه بهره‌مند شوند.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از فارس، علی شعبانی با اشاره به لزوم خرید بیمه‌نامه شخص ثالث توسط دارندگان موتورسیکلت، گفت: حدود 6 میلیون موتورسیکلت در کشور فاقد بیمه‌نامه شخص ثالث است.

مدیر بیمه‌های اتومبیل بیمه ایران با بیان اینکه موتورسیکلت‌های فاقد بیمه‌نامه به منزله یک ابزار کشنده و با احتمال بالای تصادف هستند، گفت: با توجه به شکل این وسیله نقلیه در هنگام تصادف، حتما سرنشین آن دچار آسیب جدی خواهد شد.

وی ضمن درخواست از دارندگان موتورسیکلت فاقد بیمه‌نامه برای مراجعه به نمایندگی‌های بیمه ایران در سراسر کشور، تصریح کرد: تخفیف ویژه‌ای برای رفاه حال این افراد در نظر گرفته شده است.

شعبانی در تشریح تخفیف بیمه شخص ثالث موتورسیکلت گفت: برای افرادی که موتورسیکلت صفر کیلومتر خریداری می‌کنند 20 درصد تخفیف در نظر گرفته شده و مابقی هم می‌توانند از تخفیف گروهی و تخفیف خرید نقدی استفاده کنند.

مدیر بیمه اتومبیل بیمه ایران با بیان اینکه هزینه خرید بیمه‌نامه شخص ثالث موتورسیکلت حدود 100 هزار تومان است، خاطرنشان کرد: دارندگان موتورسیکلت می‌توانند 20 درصد این مبلغ را به صورت نقدی و مابقی را به صورت قسطی طی چهار فقره چک پرداخت کنند.

برچسب ها:
بیمه نامه موتور
نظر بینندگان
!
!
!