شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶
پرشین خودرو
تردد خودروهای منطقه آزاد اروند تا اهواز
۰۹:۲۵ | ۱۳۹۰/۱۰/۰۸
به زودی اجرایی می شود

تردد خودروهای منطقه آزاد اروند تا اهواز

پرشین خودرو: سرپرست منطقه آزاد تجاری صنعتی اروند گفت: مصوبه هیات دولت در مورد تردد خودروهای منطقه آزاد تا مركز استان (اهواز) به زودی اجرایی می شود.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از ایرنا، بهروز حسینی فرافزود: طرح تردد خودروهای پلاك اروند تا مركز استان خوزستان در جلسه روز یكشنبه چهارم دی ماه 1390 توسط هیات دولت به تصویب رسید.

وی گفت: این مصوبه با توجه به نیاز مردم آبادان و خرمشهر برای ارتباط هر چه بیشتر با مركز استان به منظور استفاده از امكانات تحصیلی، درمانی و اداری بسیار راهگشا می باشد.

حسینی فر با اشاره به روند پیگیری این موضوع اظهار داشت: پیشنهاد استاندار خوزستان در جلسه هیات دولت مطرح و با عنایت خاص رییس جمهوری به شهرستان های آبادان و خرمشهر این طرح تصویب شده و به زودی اجرایی خواهد شد.

وی بیان كرد: این مصوبه برای انتفاع مردم آبادان و خرمشهر انجام شده و فعلا در خصوص اینكه مردم اهواز و سایر شهرهای استان می توانند از این طرح استفاده كنند هنوز هیچ ابلاغی نشده است.

سرپرست منطقه آزاد تجاری صنعتی اروند گفت: در صورت اجرایی شدن این طرح، فعلا فقط خودروهای ویژه موجود (پلاك اروند) در آبادان و خرمشهر با شرایط مندرج در آیین نامه می توانند تا مركز استان تردد نمایند.

وی گفت: هم اكنون منتظر ابلاغ این طرح توسط هیات دولت به استان می باشیم و به محض دریافت این مصوبه مراحل قانونی اجرایی كردن این طرح شروع خواهد كرد.

حسینی فر از اهالی آبادان و خرمشهر خواست تا اجرایی شدن كامل این قانون از تردد تا مركز استان خوزستان با خودروهای پلاك اروند خودداری نمایند.

وی گفت: باید كمی صبر كرد تا متن كامل مصوبه ابلاغ شود و آیین نامه بطور كامل اجرایی شود و توصیه می كنم در مورد خرید و فروش خودروهای پلاك اروند كمی بیشتر صبر و تحمل داشته باشند.

شعاع تردد خودروهای پلاك منطقه آزاد اروند (آبادان و خرمشهر) 40 كیلومتر می باشد كه با مصوبه اخیر دولت به 100كیلومتر افزایش خواهد یافت.

برچسب ها:
اروند
نظر بینندگان
دلخوش
vote
۰
vote
۱۳۹۳/۰۴/۱۵
صبر ایوب است پول قارون نیست
حسین(*)
vote
۰
vote
۱۳۹۳/۰۱/۲۴
صبر تاکی ؟ جواب تا وقت گل نی
lمرادکوهسرخ
vote
۱
vote
۱۳۹۲/۱۲/۲۷
بابا مردم اگرصبرایوب داشته باشن درست میشه الان که مصوبه تردد تا اهوازش تایید شده دوماه دیگه قول میدم کل استان ازاد میشه
باقر/م
vote
۱
vote
۱۳۹۲/۰۶/۱۰
تا کی بایدصبر کنیم تا ما هم صاحب یه ماشین خارجی اروندی شویم.
سید رضا موسوی
vote
۲
vote
۱۳۹۰/۱۰/۰۹
اهواز تا کی صبر کنم
!
!
!