جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۱:۵۰ | ۱۳۹۷/۰۵/۲۱
آمار فروش خودروی دنا در جمهوری آذربایجان اعلام شد
۱۱:۵۰ | ۱۳۹۷/۰۵/۲۱
اجاره خودرو

آمار فروش خودروی دنا در جمهوری آذربایجان اعلام شد

پرشین خودرو: در کارخانه خودروسازی مشترک ایران و جمهوری آذربایجان (خزر) تاکنون بیش از 300 دستگاه خودروی دنا تولید و به بازار این كشورعرضه شد.

به گزارش پرشین خودرو، مدیر منطقه آسیا، ‌اروپا، آمریكا و كشور های مشترك المنافع ایران خودرو با بیان این مطلب گفت: با گذشت چند ماه از افتتاح كارخانه خودرو سازی خزر در آذربایجان، محصولات این کارخانه مشترک علاوه بر تامین بازار جمهوری آذربایجان با برنامه‌ریزی های صورت گرفته به زودی به کشورهای منطقه نیز صادر می شود.

سابینا نوبری افزود: فعالیت این کارخانه مشترک، الگوی مناسبی برای همکاری های منطقه ای است و گروه صنعتی ایران خودرو با احداث این کارخانه با استفاده از تسهیلات موجود در آن کشور توانست بر رقبای خود در بازار خودروی اقتصادی دراین كشور از جمله چین، ازبکستان و روسیه برتری پیدا کند.

وی با بیان اینكه محصولات تولیدی این كارخانه قرار است به روسیه،‌ اوكراین و به صورت كلی كشورهای حوزه CIS صادر ‌شود افزود: برای خدمات دهی بهتر، سریع‌تر و تكمیل پروسه انتقال فناوری به جمهوری آذربایجان، در زمینه «خدمات پس از فروش» و «امداد خودرو» نیز خدمات قابل توجهی ارائه می‌شود.


نوبری خاطر نشان ساخت: تمام تولید ات این کارخانه در جمهوری آذربایجان به فروش می رود و با توجه به بهبود نسبی اقتصاد جمهوری آذربایجان، بازار خودروهای با صرفه اقتصادی و قیمت متوسط در این کشور از رونق مناسبی برخوردار است.

وی یاد آور شد : شروع كار این كارخانه با تولید6 هزار دستگاه در سال آغاز شده كه قابلیت افزایش تا 50 هزار دستگاه درسال با سه شفیت كاری دارد .

گفتنی است این کارخانه در فرودین ماه امسال با حضور روسای جمهور هر دو کشور به بهره برداری رسید.

نظر بینندگان
!
!
!