دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸
پرشین خودرو
ایجاد ارزش افزوده با استفاده از ظرفیت های بین المللی در صنعت خودرو
۱۴:۰۷ | ۱۳۹۷/۰۵/۲۲
اجاره خودرو
مدیرعامل هلدینگ داتیس مطرح کرد:

ایجاد ارزش افزوده با استفاده از ظرفیت های بین المللی در صنعت خودرو

پرشین خودرو: مدیرعامل هلدینگ داتیس گفت: هدف اصلی هلدینگ داتیس، ایجاد ارزش افزوده و اشتغالزایی است و لذا در گام بعدی به دنبال بومی سازی و تولید مشترک در ایران هستیم.

به گزارش پرشین خودرو، میلاد علینقی با بیان اینکه هدف ما از تاسیس مجموعه داتیس، ارائه سبک جدیدی از تجارت در اقتصاد ایران است، افزود: مجموعه داتیس با هدف تولید، کارآفرینی و اشتغال جوانان پا به عرصه فعالیت گذاشته است.

وی با اشاره به اینکه هدف ما استفاده از ظرفیت های بین المللی به منظور ایجاد ارزش افزوده در اقتصاد ایران است، گفت: در دورانی به سر می بریم که نیاز به ورود سرمایه، تخصص و تکنولوژی داریم لذا در فاز اول واردات محصولات برندهای مطرح دنیا را در دستور کار خود قرار داده ایم.

علینقی، تولید را فاز دوم فعالیت هلدینگ داتیس عنوان کرد و گفت: هدف اصلی هلدینگ داتیس، ایجاد ارزش افزوده و اشتغالزایی است و لذا در گام بعدی به دنبال بومی سازی و تولید مشترک در ایران هستیم.

وی با بیان اینکه نگاه هلدینگ داتیس به تجارت و تولید متفاوت است، تصریح کرد: ما به کسب و کار ملی و منافع کشوری نگاه می کنیم لذا در کنار سودآوری، توزیع عادلانه، حمایت از مناطق محروم و محیط زیست از دغدغه های اصلی ما است.

 مدیرعامل هلدینگ داتیس گفت: در بودجه ریزی خود برای توسعه مناطق محروم، حمایت از اقشار آسیب دیده و محیط زیست سهم مشخصی را در نظر گرفته ایم.

وی افزود: طبق برنامه ریزی صورت گرفته درصدد هستیم، ۲۰ از سودخالص تولید را صرف خانواده شهدا و جانبازان، ۱۵ درصد را صرف امور خیریه و ۱۵ درصد را نیز به برنامه های حامی محیط زیست اختصاص دهیم.

علینقی در پایان با بیان اینکه، توسعه عادلانه با محوریت حمایت از محیط زیست مبنای کار هلدینگ داتیس است، خاطر نشان کرد: علاوه بر تولید، تمامی فعالیت های هلدینگ در زمینه تجارت نیز بر مبنای حمایت از محیط زیست پایه ریزی شده است.

نظر بینندگان
!
!
!