چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۳۷ | ۱۳۹۷/۰۵/۲۵
عبور و مرور در محور‌های برون شهری افزایش یافت
۱۲:۳۷ | ۱۳۹۷/۰۵/۲۵
اجاره خودرو

عبور و مرور در محور‌های برون شهری افزایش یافت

پرشین خودرو: بر اساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی و سامانه‌های تردد شمار، رفت و آمد وسایل نقلیه در محور‌های برون شهری در ۲۴ ساعت گذشته نسبت به روز قبل از آن ۴.۴ درصد افزایش یافته است.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از میران، بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲ هزار و ۲۳۶ تردد شمار فعال در محور‌های برون شهری، تردد وسایل نقلیه سنگین در ۲۴ ساعت گذشته در راه‌های کشور معادل ۱۴.۹ درصد، اوج تردد بین ساعات ۱۹ تا ۲۰ و کمترین تردد نیز بین ساعت سه تا چهار صبح بود.

در این مدت آزادراه کرج - تهران، آزادراه کرج - قزوین، آزادراه تهران - کرج، آزادراه قزوین - کرج، تهران - شهریار، تهران - پاکدشت، آزادراه ساوه - تهران، پاکدشت - تهران، آزادراه تهران - ساوه و شهریار - تهران، بیشترین تردد را در محور‌های برون شهری به خود اختصاص دادند.

 

جاده

 


همچنین مرکز مدیریت راه‌های کشور اعلام کرده است که تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه ۲۷ مرداد ماه جاری تا ساعت ۶ روز شنبه ۳۰ مرداد از محور‌های کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است، اما رفت وآمد موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر یاد شده منعی ندارند.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز جمعه این هفته (۳۰ مرداد ماه) به سمت مرزن آباد در محور کندوان ممنوع است و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه انجام می‌شود.

همچنین تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج - چالوس و بالعکس همچنان ممنوع و رفت و آمد انواع تریلر‌ها نیز از محور هراز ممنوع شده است.

تردد کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه ۲۷ مرداد ماه و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روز‌های پنجشنبه و جمعه این هفته از محور هراز ممنوع شده است.
هموطنان می‌توانند برای دریافت آخرین وضعیت راه‌های کشور عدد ۱۴۱ را به شماره ۱۰۰۰۱۴۱ پیامک ارسال یا با شماره‌های ۱۴۱ و ۸۸۹۲۵۲۵۲ تماس بگیرند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!