چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۵:۵۱ | ۱۳۹۷/۰۵/۲۹
طرح امدادی عید قربان کرمان موتور اجرا می شود + جزئیات
۱۵:۵۱ | ۱۳۹۷/۰۵/۲۹
اجاره خودرو
/گزارش خبری/در محورهای مواصلاتی و کلانشهر های کشور؛

طرح امدادی عید قربان کرمان موتور اجرا می شود + جزئیات

پرشین خودرو: کرمان موتور هم زمان با فرا رسیدن اعیاد قربان و غدیر و افزایش مسافرت های بین شهری، طرح امدادرسانی عیدانه این شرکت را در محورهای مواصلاتی کشور اجرا می کند.

به گزارش پرشین خودرو، با توجه به پیش بینی افزایش ترددهای جاده ای و مسافرت‌های استانی در ایام تعطیلات پیش رو، واحد امداد شرکت کرمان موتور در نظر دارد طرح امداد قربان را به محوریت امدادرسانی در تمامی جاده‌ها و راه‌های مواصلاتی در استان های البرز، تهران، خراسان رضوی، گیلان، مازندران، اردبیل، فارس و اصفهان از روز سه شنبه مورخ 30/05/97 الی روز جمعه مورخ 02/06/97 برگزار نماید.

مهندس محمودی معاونت خدمات امدادی شرکت کرمان موتور ضمن تبریک و شادباش به مناسبت فرا رسیدن اعیاد مبارک قربان و غدیر خم به تمامی هم میهنان به ویژه مشتریان محصولات کرمان موتور ابراز امیدواری کرد با اقدامات انجام شده در خصوص تقویت کادر کارشناسی مرکز تماس و رویکرد ارائه مشاوره و راهنمایی های فنی به امداد خواهان و برنامه‌ریزی در خصوص آموزش‌های تخصصی به امدادگران، علاوه بر کاهش مدت زمان فرآیند امدادرسانی، کیفیت ارائه خدمات نیز بیشتر از گذشته ارتقا پیدا کند.

محمودی گفت: در حال حاضر 35 درصد از تماس های ورودی به مرکز تماس امداد این شرکت توسط مشاوره‌های فنی و عیب یابی تلفنی حل می‌ شود.

 مدیریت اعزام امدادگران، پیگیری پرونده‌های امدادی تا حصول نتیجه و انجام نظرسنجی از کیفیت خدمات ارائه شده از مهم‌ترین وظایف کارشناسان فنی مرکز تماس امداد است.

 همچنین مشاوران و کارشناسان فنی مرکز تماس امداد کرمان موتور با پاسخگویی به سوالات مرتبط به عملکرد خودرو و تجهیزات جانبی، سرویس‌های ادواری و راهنمایی در خصوص دفترچه‌های محصولات شرکت کرمان موتور سعی می‌کنند ضمن اطمینان خاطر به مشتریان موجب ارتقا برند شرکت کرمان موتور بشوند.

شایان ذکر است که مرکز تماس امداد کرمان موتور به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته با شماره 42724-021 آماده پاسخگویی و ارائه خدمات به مالکین محصولات کرمان موتور است.

نظر بینندگان
!
!
!