چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۱۴ | ۱۳۹۷/۰۵/۲۹
ترافیک بالا؛ عامل کند پیش رفتن پروسه خرید اینترنتی محصولات ایران خودرو
۱۵:۱۴ | ۱۳۹۷/۰۵/۲۹
اجاره خودرو
/گزارش خبری/ 16 هزار نفر در طرح فروش خودرو ثبت نام کردند؛

ترافیک بالا؛ عامل کند پیش رفتن پروسه خرید اینترنتی محصولات ایران خودرو

پرشین خودرو: در ساعات اولیه ثبت نام در طرح فروش عید تا عید محصولات گروه صنعتی ایران خودرو بیش از16 هزار نفر از مشتریان نام نویسی كرده اند و به دلیل ترافیك بالا در سایت اینترنتی نام نویسی با كندی ادامه دارد.

به گزارش پرشین خودرو، درحال حاضر به دلیل ترافیك بالای اینترنت و حجم بالای مشتریان در صف انتظار، نام نویسی به كندی صورت می گیرد اما همچنان درحال انجام است.

اعمال محدودیت هایی كه در راستای كاهش واسطه گران و سفته بازی در ثبت نام های اعمال شده ازجمله محدودیت ثبت نام هر كد ملی و عدم امكان خرید برای مشتریانی كه در شش ماه گذشته از ایران خودرو خرید كرده اند در این ثبت نام باعث روند كندی در اجرای فرآیند فروش شده است.

 هرچند این كندی باعث طولانی شدن فرآیند ثبت نام می شود اما محدودیت های ثبت نام برای جلوگیری از سوءاستفاده برخی سودجویان و در راستای سیاست های ایران خودرو جهت تامین خودرو برای مصرف كنندگان نهایی اعمال شده است.

گفتنی است، گروه صنعتی ایران خودرو با هدف تامین نیاز مصرف كنندگان،‌ طرح فروش عید تاعید را به اجرا گذاشته و این طرح تا زمان تكمیل ظرفیت از طریق پایگاه اینترنتی فروش محصولات ایران خودرو به نشانیesale.ikco.ir ادامه خواهد داشت.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!