جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۱:۳۷ | ۱۳۹۷/۰۵/۳۱
سامسونگ: وارد خودروسازی نمی شویم
۱۱:۳۷ | ۱۳۹۷/۰۵/۳۱
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

سامسونگ: وارد خودروسازی نمی شویم

پرشین خودرو: شرکت کره‌ای سامسونگ در واکنش به اخبار و گزارش‌های منتشر شده در فضای مجازی، شایعه ورود به صنعت خودروسازی را رد و تکذیب کرد.

به گزارش پرشین خودرو، پس از آنکه شایعات و گزارش‌های فراوانی در فضای مجازی منتشر شد، شرکت کره‌ای سامسونگ بعنوان یکی از بزرگترین شرکتهای فعال در حوزه تکنولوژی، شایعات منتشر شده مبنی بر ورود به صنعت خودروسازی را تکذیب کرد و گفت که قصد ورود به این حوزه را ندارد.

در حال حاضر سامسونگ بعنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات الکترونیکی نظیر گوشی‌های هوشمند، تلویزیون و لوازم خانگی بوده و قطعات الکترونیکی موردنیاز بسیاری از خودروسازان در جهان را نیز تولید می‌کند که همین امر موجب شده است شایعات و اخبار بسیاری مبنی بر ورود این غول تکنولوژی به عرصه خودروسازی بوجود بیاید.

اما حالا این شرکت با رد و تکذیب این شایعات، اعلام کرده است که تاکنون هیچ برنامه‌ای برای ورود به صنعت خودروسازی نداشته است اما قصد دارد به همکاری با خودروسازانی که تاکنون برای آنها قطعات الکترونیکی تولید می کرده، ادامه دهد.

پیشتر گمانه زنی‌هایی برای تصاحب یک خودروساز توسط سامسونگ برای تولید و عرضه خودروهای الکتریکی و خودران وجود داشت که هم اکنون با تکذیب اخبار مربوطه، احتمال آن به صفر می رسد.

نظر بینندگان
!
!
!