یكشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
بولتون، سوریه را تهدید به حمله کرد
۱۹:۰۳ | ۱۳۹۷/۰۶/۰۳
اجاره خودرو

بولتون، سوریه را تهدید به حمله کرد

پرشین خودرو: مشاور امنیت ملی آمریکا در دیدار با مقام ارشد روسیه، تهدید کرده است در صورت استفاده از سلاح‌های شیمیایی از سوی ارتش سوریه، حمله نظامی قوی‌تری به این کشور انجام می‌شود.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایلنا، چهار مقام آمریکایی اعلام کردند که «جان بولتون» مشاور امنیت ملی این کشور، به حملات هوایی جدید علیه سوریه به بهانه استفاده از سلاح‌های شیمیایی از سوی نیروهای دولتی این کشور، تهدید کرده است.

این منابع تصریح کردند که بولتون این تهدیدها را در جریان نشست با «نیکولای پاتروشف» دبیر شورای امنیت روسیه، در پنجشنبه هفته گذشته در ژنو مطرح کرده است.

منابع مذکور افزودند، دولت آمریکا ادعا می‌کند که اطلاعاتی دال بر استفاده احتمالی ارتش سوریه از تسلیحات شیمیایی در جریان آزادسازی مناطقی که عناصر مسلح در آنجا مستقر هستند، دارند. از این‌رو، ایالات متحده آماده «برای واکنش به عملیات نظامی قوی‌تر از قبل» علیه سوریه است.

در همین حال، وزارت دفاع روسیه، امروز در بیانیه‌ای فاش کرد که آمریکا، انگلیس و فرانسه در تدارک برای حملات هوایی علیه سوریه به بهانه استفاده از سلاح‌های شیمیایی از سوی نیروهای دولتی این کشور هستند.

نظر بینندگان
!
!
!