جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۰:۵۱ | ۱۳۹۷/۰۶/۰۴
افزایش آلاینده ازن در هوای تهران
۱۰:۵۱ | ۱۳۹۷/۰۶/۰۴
اجاره خودرو

افزایش آلاینده ازن در هوای تهران

پرشین خودرو: مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ضمن اشاره به افزایش آلاینده ازن در هوای تهران طی امروز (۴ شهریور) از افزایش دما در پایتخت خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل ازایسنا، حسین شهبازی  با بیان اینکه پیش‌بینی‌های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا نشان دهنده افزایش میزان ناپایداری جوی در بعد ازظهر امروز (۴ شهریور) است، اظهار کرد: در برخی ساعات وزش باد موثر به بزرگی ۳ تا ۵ متر بر ثانیه از سمت نواحی جنوبی - جنوب شرقی انتظار می‌رود.

وی با اشاره به اینکه بر اساس نتایج پیش‌بینی کیفیت هوا، طی امروز (۴ شهریور) افزایش نسبی در غلظت آلاینده ازن مشاهده خواهد شد، تصریح کرد: با تداوم این شرایط جوی طی فردا (۵ شهریور) برای بعد ازظهر وزش باد به بزرگی بالاتر از ۵ متر بر ثانیه از سمت نواحی جنوبی - جنوب‌شرقی پیش‌بینی می‌شود.

 

ازن در هوا

 

به گفته مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران احتمال دارد وزش باد در برخی ساعات فردا (۵ شهریور) سبب افزایش موقتی غلظت ذرات معلق شود همچنین دما تا روز آینده روند افزایشی خواهد داشت.

شهبازی در پایان با بیان اینکه کیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته پایتخت منتهی به ۸ صبح امروز با میانگین ۸۰ در شرایط سالم قرار داشت، گفت: کیفیت هوای هم اکنون نیز با میانگین ۸۷ همچنان در شرایط سالم است.

نظر بینندگان
!
!
!