یكشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
ترخیص 2800 خودرو و موتورسیکلت دارای جریمه
۱۴:۴۲ | ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
اجاره خودرو

ترخیص 2800 خودرو و موتورسیکلت دارای جریمه

پرشین خودرو: رئیس پلیس پایتخت از ترخیص 2800 خودرو و موتورسیکلت دارای جریمه بیش از یک میلیون تومان از پارکینگ‌ها در طرح ویژه پلیس خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایسنا، سردار حسین رحیمی در حاشیه طرح برخورد با اراذل و اوباش و مزاحمین نوامیس با حضور در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره اقدامات پلیس برای بازگشایی مدارس و فرا رسیدن مهرماه اظهار کرد: پلیس در این زمینه برنامه ریزی‌های خود را انجام داده است و من به شهروندان قول می‌دهم که با اقدامات انجام شده در دو هفته ابتدایی مهرماه مشکل ترافیکی نخواهیم داشت.

رحیمی با بیان اینکه آموزش رانندگان سرویس‌های مدارس نیز آغاز شده است، اظهارکرد: درخواست من از شهروندان و خانواده‌ها این است که حتما از سرویس‌های مجاز مدارس استفاده کنند.

استقرار پلیس در اطراف مراکز خرید برای مدارس

وی همچنین از استقرار پلیس در اطراف مراکز خرید در آستانه خریدهای مدارس خبر داد و گفت: پلیس در اطراف مراکز خرید و هر جا که نیاز باشد حضور داشته و علاوه بر آن روانسازی ترافیک و نسبت به تامین امنیت شهروندان نیز اقدام خواهد کرد.

 

ترخیص  خودرو

 

رحیمی در پاسخ به سوالی درباره وقوع جرایم خشن در تهران اظهار کرد: جرایم سازمان یافته مسلحانه و خشن در طول یک سال گذشته در تهران کاهش داشته و ما نظارت ویژه‌ای بر آن داریم.

رحیمی در پاسخ به سوالی درباره ترخیص خودروها و موتورسیکلت‌های توقیفی دارای بیش از یک میلیون جریمه به مناسبت دهه ولایت نیز گفت: به مناسبت فرا رسیدن دهه ولایت این طرح اجرا شده و به همکاران‌مان توصیه کردیم که با اغماض با این تخلفات برخورد کرده و نسبت به تسهیل کار این افراد اقدام کند.

رحیمی افزود: در همین راستا 2800 خودرو و موتورسیکلت که دارای بیش از یک میلیون تومان جریمه بوده و توقیف شده بودند با مساعدت پلیس از ستادهای ترخیص شهر تهران ترخیص شده‌اند.

رحیمی با بیان اینکه بسته به میزان استقبال امکان تمدید این طرح وجود دارد درباره اینکه این تسهیلات چیست، گفت: تسهیلات تخفیف جرایم و امکان اعتراض به جریمه از جمله این موارد است.

نظر بینندگان
!
!
!