چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۲:۰۴ | ۱۳۹۷/۰۶/۰۶
اعمال تعرفه آمریکا برای واردات رینگ خودرو از چین
۱۲:۰۴ | ۱۳۹۷/۰۶/۰۶
اجاره خودرو

اعمال تعرفه آمریکا برای واردات رینگ خودرو از چین

پرشین خودرو: وزارت بازرگانی آمریکا اعلام کرد: بررسی‌های اولیه نشان می‌دهد چین برای صادرات رینگ خودرو یارانه تخصیص می‌دهد و به همین دلیل آمریکا برای این محصول تعرفه گمرکی اعمال خواهد کرد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از رویترز، وزارت بازرگانی آمریکا اعلام کرد: تحقیقات اولیه نشان می‌دهد چین برای صادرات رینگ خودرو به آمریکا یارانه ۵۸.۷۵ تا ۱۷۲.۵۱ درصدی اختصاص می‌دهد و به همین دلیل آمریکا برای واردات این محصول تعرفه گمرکی اعمال خواهد کرد.

در بیانیه این وزارتخانه آمریکا آمده است: در نتیجه اتخاذ چنین تصمیمی وزارت بازرگانی از گمرک و مرزبانی آمریکا می‌خواهد تا از محل واردات رینگ خودرو تعرفه دریافت کند.

 

خودرو

 

ارزیابی‌های انجام‌شده نشان می‌دهد آمریکا در سال ۲۰۱۷، ۳۸۸ میلیون دلار رینگ خودرو از چین وارد کرده است. این طرح پس از شکایت دو شرکت تولیدکننده رینگ خودرو در ایالت‌های اوهایو و ایندیانا در وزارت بازرگانی آمریکا مطرح شد.

در بیانیه وزارت بازرگانی آمریکا آمده است‌: تصمیم نهایی در این باره در روز ۷ ژانویه اعلام خواهد شد. در صورتی‌که وزارت بازرگانی آمریکا تصمیم نهایی خود درباره اعمال تعرفه بر واردات این کالای چینی را اتخاذ کند،کمیسیون تجارت بین‌المللی نیز نظر نهایی خود را تا روز ۲۱ فوریه اعلام خواهد کرد.

نظر بینندگان
!
!
!