سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۹:۱۹ | ۱۳۹۷/۰۶/۰۶
مدل اسپایدر فراری 488 پیستا رونمایی شد + ویدئو
۱۹:۱۹ | ۱۳۹۷/۰۶/۰۶
اجاره خودرو
/اختصاصی/

مدل اسپایدر فراری 488 پیستا رونمایی شد + ویدئو

پرشین خودرو: کمپانی خودروسازی فراری در کنار نسخه کوپه فراری 488 پیستا، از مدل اسپایدر 488 پیستا با سقف متحرک رونمایی کرد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، در اسفندماه سال گذشته، کمپانی خودروسازی فراری با یک سورپرایز بزرگ مهمان رسانه‌ها شد و آن هم رونمایی از فراری 488 در نسخه خاص "پیستا" بود. بدون شک، خودروی جدید "پیستا" زاده حقیقی مارانلو خواهد بود که با 90 کیلوگرم وزن کمتر نسبت به مدل‌های استاندارد فراری 488 ساخته شد و به عبارتی بهتر، شرکت خودروسازی فراری تا جایی که در توان داشته است، از قطعات سبک وزن در ساخت این خودرو استفاده کرده تا با کاهش 90 کیلوگرمی، حالا وزن تنها 1280 کیلوگرم برای فراری "488 پیستا" بدست آید. اما حالا کمپانی خودروسازی فراری با 97 کیلوگرم اضافه وزن، نسخه اسپایدر فراری 488 پیستا را خلق کرده است که دلیل اصلی آن می‌تواند مقاوم سازی قسمت میانی اتومبیل در نبود سقف ثابت باشد که این موضوع برای تمامی خودروهای کروکی نسبت به مدل‌های استاندارد صدق می‌کند.

 در زیر کاپوت فراری 488 پیستا اسپایدر درست همانند نسخه کوپه این اتومبیل، از موتور هشت سیلندر 3.9 لیتری استفاده شده است که خروجی قدرت آن برابر با 711 اسب بخار بوده و می‌تواند در حداکثر کارایی خود گشتاور خروجی 770 نیوتن متری داشته باشد که نسبت به نسخه استاندارد فراری 488 GTB، حدودا 50 اسب بخار نیروی بیشتری بدست آمده است.

 با هدایت نیروی پیشرانه 3.9 لیتری به سمت چرخ‌های محرک اتومبیل، حداقل شتاب صفر تا صد حیرت انگیز 2.85 ثانیه، شتاب صفر تا 200 کیلومتر بر ساعت 7.6 ثانیه و همچنین سقف سرعت 340 کیلومتر بر ساعت به دست آمده است، این درحالیست که نسخه استاندارد فراری 488 GTB در عملکرد خود، یک شتاب 3 ثانیه، شتاب صفر تا 200 کیلومتر بر ساعت حدودا 8.3 ثانیه و همچنین سقف سرعت 330 کیلومتر برساعت دارد.

 در پایان باید گفت که شرکت خودروسازی فراری جزییات دقیقی در رابطه با قیمت این خودرو اعلام نکرده است و این احتمال وجود دارد که همانند نسخه‌های Ferrari 16M Scuderia Spider و یا نسخه Ferrari 458 Speciale Aperta، نسخه اسپایدر فراری 488 پیستا هم به تعداد محدود تولید شده و در اختیار مشتریان قرار گیرد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!