سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
توروس، اولین اتوبوس آفرودر جهان + تصویر
۰۵:۳۷ | ۱۳۹۷/۰۶/۰۷
اجاره خودرو

توروس، اولین اتوبوس آفرودر جهان + تصویر

پرشین خودرو: خودرو می تواند به راحتی در اختیار افرادی قرار گیرد که در نواحی سخت و بی‌جاده جهان زندگی می‌کنند. در عین حال شرکت می‌تواند این آفرودر گروهی را لوکس، پر رفاه و با صندلی‌های قابل تنظیم ارائه دهد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از عصر ایران،  کمپانی "تورسوس پریتورین" ادعا کرده اتوبوسی را برای گذر از جاده‌های آفرودی و مناطق سخت آماده کرده است. براساس ادعای این شرکت "تورسوس" اولین اتوبوس آفرودی و سنگین جهان است که می‌تواند به راحتی خود را با ویژگی‌های حرکت جاده‌ای هماهنگ سازد.


اتوبوس آفرودر

 

کف این اتوبوس با 35 صندلی و حمل تجهیزات مسافران تنها 400 میلی‌متر با زمین فاصله داشته و می‌تواند تا عمق 700 میلی‌متر وارد آب شود. خودرو با هدف رساندن گروهی از مردم به صعب‌العبورترین نقاط جهان طراحی شده و می‌تواند در اختیار صنایع نفت و گاز، سازمان‌های ویژه جنگل‌داری، صاحبان معادن، نیروهای مدیرت بحران وگروه‌های تور و سفر قرار گیرد.

این اتوبوس از یک موتور 6.9 لیتری 6 سیلندر با توان 240 اسب‌بخار و گشتاور 925 نیوتن‌متر بهره می‌برد و بیشینه سرعت آن نیز به 117 کیلومتر بر ساعت می‌رسد که برای چنین خودرویی با این ابعاد و مشخصات معقول به نظر می‌رسد. خودرو می‌تواند با فرمان راست یا چپ نیز ارائه گردد.اتوبوس

 

خودرو می تواند به راحتی در اختیار افرادی قرار گیرد که در نواحی سخت و بی‌جاده جهان زندگی می‌کنند. در عین حال شرکت می‌تواند این آفرودر گروهی را لوکس، پر رفاه و با صندلی‌های قابل تنظیم ارائه دهد. یک دستگاه پخش DVD با بلندگوهای پخش نیز در این خودرو تعبیه شده‌اند. هر صندلی نیز به پنجره‌های رنگی، لامپ مخصوص و دریچه تهویه هوا مجهز است.

نظر بینندگان
!
!
!