سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
ساخت سرسخت‌ترین کارت حافظه SD
۲۰:۳۳ | ۱۳۹۷/۰۶/۰۷
اجاره خودرو

ساخت سرسخت‌ترین کارت حافظه SD

پرشین خودرو: شرکت سونی از سریع‌ترین و سخت جان‌ترین کارت‌های SD رونمایی کرده است.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از مهر،  یک شرکت تولید کننده تجهیزات الکترونیکی از سخت‌ترین وسریع‌ترین کارت‌های حافظه جهان رونمایی کرده است. این کارت‌ها در مقابل افتادن و خم شدن مقاوم هستند.کارت‌های حافظه UHS-II SD ساختاری یک تکه و یکپارچه دارند و طوری ساخته شده اند که درمقابل خم شدن، افتادن، آب و گرد و غبار مقاوم باشند.

این کارت‌های حافظه می‌توانند ۱۸۰ نیوتن نیرو را تحمل کنند. سونی ادعا می‌کند کارت‌های حافظه جدید ۱۸ برابر قدرتمندتر از کارت‌های استاندارد۱۰ نیوتنی هستند.

همچنین کارت‌های جدید از موادی با درجه سختی بالا ساخته شدند تا خم نشوند. از سوی دیگر این کارت‌ها گواهینامه‌های IPX ۸ و IP ۶ X. برای مقاومت در برابر آب و گردوغبار را دارند.

سونی برای اجتناب از خسارت فیزیکی به دستگاه بخش‌هایی که به سادگی می‌شکنند را در این کارت‌های حافظه حذف کرده است. در نتیجه آن‌ها نسبت به افتادن از ارتفاع ۵ متری نیز مقاوم هستند.

جالب آنکه سرعت کارت‌های حافظه کاسته نشده است. کارت‌های جدید سریعترین سرعت خوانش را (۳۰۰ MB/s) دارند. به این ترتیب اطلاعات سنگین مانند فایل‌های ویدئو و عکس را می‌توان با سرعت انتقال داد.

این کارت‌های حافظه به سری SF-G Tough تعلق دارند و قرار است در اکتبر به بازار عرضه شوند. گنجایش کارت‌های حافظه مذکور ۳۲، ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایت است.

نظر بینندگان
!
!
!