یكشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
پرشین خودرو
مرکز تحقیق و توسعه سوبارو در آمریکا راه اندازی می شود
۱۳:۰۶ | ۱۳۹۷/۰۶/۰۸

مرکز تحقیق و توسعه سوبارو در آمریکا راه اندازی می شود

پرشین خودرو: شرکت خودروسازی سوبارو ژاپن قصد دارد به منظور گسترش تولید و عرضه خودرو در آمریکای شمالی، یک مرکز تحقیق و توسعه به ارزش ۴۸.۲ میلیون دلار را در نزدیکی شهر دیترویت ایالات متحده راه اندازی کند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایسنا، به نقل از وب سایت .techristic، خودروساز ژاپنی سوبارو که در ایالات متحده آمریکا از فعال‌ترین و خوش‌آوازه ترین تولیدکنندگان خودرو محسوب می شود، حالا به‌نظر می‌رسد که قصد دارد فعالیت‌های خود را در آمریکای شمالی گسترش داده و سهم خود را در بازار ایالات متحده آمریکا افزایش دهد.

سوبارو به همین دلیل تصمیم گرفته است با اختصاص ۴۸.۲ میلیون دلار، یک مرکز تحقیق و توسعه ( R&D) در نزدیکی شهر دیترویت آمریکا که سالانه میزبان بزرگترین و معروف‌ترین نمایشگاه‌های خودرو در جهان است، ساخته و ایجاد کند.

 این پروژه که از هم اکنون آغاز شده است، تا سال ۲۰۲۲ میلادی به اتمام خواهد رسید.

ایالت میشیگان با اختصاص یک زمین بزرگ به ارزش ۱.۵ میلیون دلار به سوبارو کمک کرده است تا بتواند به تکمیل و توسعه این پروژه بپردازد.

میزان فروش خودروهای سوبارو در ایالات متحده آمریکا در ژوئیه سال گذشته ۲۰۱۷ میلادی ۶۴۷ هزار و ۹۵۶ دستگاه خودرو گزارش شده است که در مقایسه با مدت مشابه خود در سال قبل از آن شش درصد رشد و افزایش داشته است.

نظر بینندگان
!
!
!