سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۱:۵۱ | ۱۳۹۷/۰۶/۰۹
احتمال معرفی نسل دوم نیسان جوک در ماه های آینده قوت گرفت + تصویر
۰۱:۵۱ | ۱۳۹۷/۰۶/۰۹
اجاره خودرو
/اختصاصی/

احتمال معرفی نسل دوم نیسان جوک در ماه های آینده قوت گرفت + تصویر

پرشین خودرو: باتوجه به ادعای منابع خبری، نسل دوم نیسان جوک در ماه‌های آینده مقابل دید همگان ظاهر خواهد شد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، کراس اوور نیسان جوک با ظاهری عجیب و متفاوت، برخلاف آن چیزی که تصور می‌شد توانست موفقیت‌های زیادی در بازارهای جهانی بدست آورد و همین موضوع باعث شد تا شرکت خودروسازی نیسان به دنبال راه اندازی نسل دوم این برند خوش فروش باشد، حال باتوجه به آخرین خبرهای منتشر شده در رسانه‌های بزرگ خبری، می‌توان امیدوار بود که شرکت خودروسازی نیسان در ماه‌های آینده نسل جدید نیسان جوک را به طور رسمی معرفی کند و در سال 2019 میلادی به تولید و عرضه آن اقدام کند.

 به گفته مدیر طراحی جهانی شرکت خودروسازی نیسان، طراحی نسل دوم نیسان جوک کاملا متفاوت نسبت به نسخه اول آن خواهد بود. طراحی این خودرو در استودیو اختصاصی نیسان واقع در نیویورک انجام شده و ادعا می‌شود که در طول توسعه تغییرات بسیار بزرگی در طراحی اتومبیل ایجاد شده است.

 تقریبا 3 سال می‌شود که جهان منتظر یک نیسان جوک جدید است، در واقع گزارش‌های زیادی وجود داشت که شرکت خودروسازی نیسان در سال 2017 میلادی نسل جدید نیسان جوک را معرفی می‌کند، اما پرونده معرفی نسل جدید نیسان جوک همچنان باز بوده و احتمال می‌رود که در سال 2019 میلادی شاهد رونمایی و راه اندازی نسل جدید نیسان جوک با سورپرایزهای بزرگ باشیم.

 در خصوص مشخصات فنی نیسان جوک جدید شایعاتی وجود دارد که این خودرو بر روی پلتفرم جدید "V-Platform" توسعه پیدا کرده است که یک پلتفرم مشترک میان سه کمپانی رنو، نیسان و میتسوبیشی بوده و باتوجه به خودروی نیسان قشقایی و میکرا، امکان نصب موتورهای 0.9 لیتری توربوشارژر، چهار سیلندر 1.2 لیتری توربوشارژر و همچنین امکان نصب پیشرانه 1.5 لیتری دیزلی وجود خواهد داشت.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!