پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۱۳ | ۱۳۹۷/۰۶/۰۹
برگزاری دوره آموزشی کارمانیا برای مدیران
۱۵:۱۳ | ۱۳۹۷/۰۶/۰۹
اجاره خودرو

برگزاری دوره آموزشی کارمانیا برای مدیران

پرشین خودرو: پنجم شهریور ماه با حضور معاونت و مدیریت فروش، مدیریت واحد شبکه نمایندگان، مسئولین آموزش فروش و مدیران نمایندگی­های شرکت خودروسازی کارمانیا دوره آموزشی برای مدیران نمایندگان فروش شرکت خودروسازی کارمانیا برگزار گردید.

به گزارش پرشین خودرو، این دوره مختص مدیران نمایندگان فروش تدوین شده است و هدف از برگزاری آن آشنایی و در نتیجه پیاده­سازی هر چه بیشتر الزامات مورد نیاز در فرآیندها و محیط نمایندگان فروش می­باشد.

در خط مشی کیفی شرکت خودروسازی کارمانیا علاوه بر تاکید ویژه بر تولید محصولات باکیفیت توجه ویژه­ای نیز به ایجاد خدمات فروش و پس از فروش فراگیر، با کیفیت و قیمت مناسب شده است. در این راستا واحد آموزش و ارتقا نمایندگان فروش اقدام به برگزاری دوره­‌های آموزشی منظم می‌­نماید. این دوره­‌های آموزشی که برای پرسنل نمایندگان فروش برگزار می‌­گردد عناوین متعددی مانند آشنایی با محصولات فعلی، محصولاتی که در آینده وارد سبد فروش خودروسازی کارمانیا می‌شوند، مبانی بازاریابی و فروش، علوم ارتباطات، اصول و فنون مذاکره را شامل می‌شود.

طبق برنامه زمان‌بندی واحد آموزش و ارتقا نمایندگان فروش، از پرسنل نمایندگان فروش برای حضور در این دوره‌ها دعوت به عمل می‌آید. از آنجایی که توسعه و ارتقا منابع انسانی یکی از مهمترین اصول و اهداف خودروسازی کارمانیا است، اجرای چنین دوره‌هایی اولویت بالایی در اهداف کلان شرکت خودروسازی کارمانیا دارد.

 مدرس این دوره، جناب آقای مهندس عبدی از شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران به تشریح نظام ارزیابی نمایندگی‌­های فروش خودرو پرداختند که این مطالب در محیطی تعاملی با مشارکت فراگیران همراه شد. الزامات مطرح شده در این کلاس آموزشی در دوره­های منظم توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) مورد بازرسی قرار گرفته و نتایج آن در اختیار عموم قرار می‌گیرد. شرکت خودروسازی کارمانیا نیز با ممیزی‌های دوره‌ای داخلی بر اجرای این الزامات نظارت نموده و یاری رسان نمایندگان در راستای بهبود مستمر کیفیت ارائه خدمات فروش به مشتریان می‌باشد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!