دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
پرشین خودرو
نخستین تصویر جاسوسی از هایپرکار «بوگاتی» منتشر شد + عکس
۱۴:۰۱ | ۱۳۹۷/۰۶/۱۰
/اختصاصی/بوگاتی در حال توسعه یک هایپرکار 4 سرنشین؛

نخستین تصویر جاسوسی از هایپرکار «بوگاتی» منتشر شد + عکس

پرشین خودرو: با انتشار یک تصویر جاسوسی در رسانه‌ها، تلاش‌های بوگاتی برای تولید یک هایپرکار چهار سرنشین فاش شد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، پیش از این کمپانی خودروسازی بوگاتی برای طراحی و ساخت یک خودروی هایپرکار چهار سرنشین تلاش کرده بود و در سال 2009 میلادی از طرح کانسپت خود تحت عنوان Galibier 16C رونمایی کرد. هرچند خودروی هایپرکار چهار سرنشین بوگاتی به سرنوشت خودروی چهار سرنشین لامبورگینی Estoque دچار شد و هیچگاه به مرحله تولید نرسید، اما با استفاده از ایده آن قوی‌ترین و سریع‌ترین خودروی جهان یعنی بوگاتی ویرون شکل گرفت.

حال باتوجه به انتشار یک تصویر جاسوسی مرموز در رسانه‌های خبری که با یک کیفیت متوسط بدست آمده است، می‌توان دید که شرکت خودروسازی بوگاتی دوباره بعد از گذشت 10 سال به فکر طراحی و ساخت یک اتومبیل هایپرکار چهار سرنشین دیگر افتاده است و طول زیاد و بدنه کشیده اتومبیل در زیر پارچه استتار این موضوع را کاملا تایید می‌کند، اما همین پارچه استتار باعث شده تا در رسیدن به جزییات بیشتر طراحی و خصوصیات ظاهری اتومبیل ناکام باشیم.

 باتوجه به برجستگی‌های بدنه اتومبیل در زیر پارچه استتار، می‌توان دید که شرکت خودروسازی بوگاتی برای طراحی و ساخت این خودرو از طراحی فعلی خود استفاده کرده است و با توجه به فرو رفتگی پارچه استتار در قاب چراغ‌های اتومبیل، می‌توان یک طراحی مشابه با هایپرکار فعلی این شرکت یعنی "بوگاتی شیرون" متصور شد، هرچند برای تایید آن باید تا معرفی رسمی این خودرو از سوی بوگاتی صبر کنیم.

باتوجه به صحبت‌ها و تحرکات اخیر کمپانی خودروسازی بوگاتی، می‌توان امیدوار بود که محصول جدید این شرکت بویژه خودروی چهار سرنشین آن یک سیستم محرک تمام الکتریکی داشته باشد که حتی کوچک‌ترین اطلاعاتی نیز در رابطه با سیستم محرک الکتریکی اتومبیل منتشر نشده است.

نظر بینندگان
!
!
!