چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۲۴ | ۱۳۹۰/۱۲/۱۷
رده بندی کیفی وانت های کشور اعلام شد+ جدول
۱۰:۲۴ | ۱۳۹۰/۱۲/۱۷
اجاره خودرو

رده بندی کیفی وانت های کشور اعلام شد+ جدول

پرشین خودرو: جدول رده بندی کیفی وانت های کشور در بهمن ماه دچار تغییر و تحول شد و تغییراتی در جایگاه های پایینی وانت‌های ارزیابی شده، اتفاق افتاد.

به گزارش «پرشین خودرو»، بررسی‌های انجام شده شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران نشان می‌دهد که در یازدهمین ماه سال جاری وانت پیکان تبریز عنوان بی کیفیت‌ترین وانت تولید داخل را به خود اختصاص داد در حالی که در ماه‌های قبل این جایگاه به وانت نیسان سی.ان.جی تعلق داشت.

اما صدر این جدول دچار تغییر خاصی نشد و بازهم این وانت کاپرا بود که عنوان باکیفیت‌ترین وانت تولید داخل را از رقبا ربود.

در این رده‌بندی که از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران ارائه شده و مربوط به کیفیت خودروهای تولید داخل در بهمن‌‌ماه امسال است، در مجموع 6 وانت تولید یا مونتاژ داخل مورد ارزیابی کیفی قرار گرفته و در دو دسته خوب، قابل قبول تقسیم شده‌است.

طبق معمول رتبه‌بندی‌های قبلی، این ماه نیز سطح کیفی خودروهای تولیدی در 9 معیار سیستم فنربندی، تعلیق و فرمان، موتور، ترمز، تجهیزات الکتریکی، تزئینات داخلی و خارجی، صداهای غیرعادی، بدنه، نفوذ آب و رنگ مورد ارزیابی قرار گرفته و 6 وانت مورد نظر، بر اساس مجموع نمرات منفی به دست آمده رتبه‌بندی شده‌اند.

در آخرین رده‌بندی کیفیت وانت‌های کشور در بهمن‌‌ ماه سال 90، وانت کاپرا در میان همتایان خود صدرنشین شد و رده‌های بعدی به ترتیب به وانت مزدا تک کابین، وانت دیزل زامیاد، وانت مزدا دوکابین، وانت نیسان سی.ان.جی و وانت پیکان تبریز اختصاص یافت.

در این گروه در دو بخش فنربندی، تعلیق و فرمان و ترمز بیشترین نمره منفی به وانت دیزل زامیاد و وانت نیسان سی.ان.جی اختصاص یافت.

در بخش‌های رنگ و تجهیزات الکتریکی بیشترین نمره منفی در کارنامه وانت های نیسان سی.ان.جی و پیکان تبریز ثبت شد.

بر اساس این گزارش، در بخش تزیینات داخلی و خارجی، وانت مزدا دوکابین و وانت نیسان سی.ان.جی خودروهایی بودند که بیشترین امتیاز منفی را در کارنامه خود به ثبت رساندند.

در آخرین رده‌بندی کیفیت وانت‌های کشور در بهمن‌‌ ماه سال 90، در بخش موتور و انتقال قدرت وانت دیزل زامیاد و پیکان تبریز بالاترین نمرات منفی را در کارنامه های خود ثبت کردند.

بر اساس این گزارش، در بخش‌ صداهای غیرعادی نیز خودروهای وانت پیکان تبریز و کاپرا بالاترین امتیاز منفی را به خود اختصاص دادند.

در بخش‌ بدنه وانت مزدا دوکابین و دیزل زامیاد خودروهایی بودند که بیشترین امتیاز منفی را در کارنامه خود به ثبت رساندند.

همچنین در رده نفوذ آب خودرو مزدا دو کابین بیشترین نمره منفی را گرفت.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
9 معیار
نظر بینندگان
!
!
!