چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۴۰ | ۱۳۹۷/۰۶/۱۰
۸۵ درصد روستاهای کشور راه آسفالت دارند
۱۶:۴۰ | ۱۳۹۷/۰۶/۱۰
اجاره خودرو
مدیركل دفتر نگهداری راه‌های روستایی و فرعی راهداری کشور خبر داد:

۸۵ درصد روستاهای کشور راه آسفالت دارند

پرشین خودرو: مدیركل دفتر نگهداری راه های روستایی و فرعی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: هم اکنون ۸۵ درصد از روستاهای کشور دارای راه آسفالت هستند

به گزارش پرشین خودرو به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان، محمد رودباری، مدیركل دفتر نگهداری راه‌های روستایی و فرعی راهداری کشور، در مراسم یادواره شهدای روستای دمیرچی کرفس از توابع شهرستان رزن گفت: ۱۷ هزار و ۷۰۰ کیلومتر راه روستایی در کشور وجود دارد که ۱۰۹ هزار کیلومتر آن آسفالت شده اند.

وی ادامه داد: در استان همدان نیز ۹۹.۴ راه های روستایی آسفالته هستند.

رودباری بر ضرورت آسفالته شدن راه های روستایی تأکید و تصریح کرد: وجود راه‌ها و جاده‌های امن و مناسب یکی از مهمترین زیرساخت‌های توسعه در یک منطقه به شمار می‌آید و این امر در مناطق روستایی بسیار ضرورت دارد زیرا که راه‌های روستایی حلقه اتصال روستاییان با شهرها است.

 

آسفالت

 

این مسئول با اشاره به اینکه هزینه در حوزه راه روستایی در واقع نوعی سرمایه‌گذاری است، یادآور شد: توسعه جاده‌های روستایی می‌تواند ماندگاری مردم در روستاها را فراهم سازد.

گفتنی است، در این یادواره از زحمات و تلاش های محمد رودباری مدیرکل پیشین راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان قدردانی شد.

در این مراسم، مصطفی پناهنده سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان و هیأت همراه نیز حضور داشتند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!