شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۱:۴۱ | ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
افزایش نظارت بر نمایندگی‌های مجاز ایران خودرو
۰۱:۴۱ | ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
اجاره خودرو
مدیرعامل شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو خبر داد:

افزایش نظارت بر نمایندگی‌های مجاز ایران خودرو

پرشین خودرو: مدیرعامل شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو گفت: ارائه خدمات مناسب و با کیفیت دغدغه و خط قرمز ما است و به عنوان متولی این حوزه، خود را موظف به دریافت آراء و نظرات مشتریان می‌دانیم.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایسنا، رضا حسینی اظهار کرد: به همین دلیل علاوه بر سامانه پاسخگویی ایران‌ خودرو و واحد بازرسی و ارتباط با مشتریان ایساکو، کارگروه‌های ویژه‌ای نیز برای انعکاس نظرات و گزارش‌های مردمی به حوزه مدیریت در این شرکت وجود دارد.

وی افزود: علاوه بر کانال‌های ارتباطی موجود برای برقراری ارتباط با صاحبان امتیاز نمایندگی‌ها، به دلیل گستردگی شبکه خدماتی ایساکو در سراسر کشور نظارت حضوری و تعامل با مشتریان نیز ضروری به نظر می‌رسید به همین جهت بازدیدهای نظارتی حضوری از نمایندگی‌های خدمات پس از فروش در سطح استانها طراحی و اجرا شد.

مدیرعامل شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو خاطرنشان کرد: این بازدیدها در ایام تعطیل و اوج سفرهای هموطنان، برنامه‌ریزی و اجرا شد و طی آن‌ مشکلات مشتریان در خصوص موارد مختلف از جمله تامین قطعات و ایرادات خودرو شنیده شد و سیاست‌های لازم برای کاهش این موارد به‌کار بسته شد و هم‌اکنون نیز با دریافت این بازخوردها، در حال پیش‌بینی و ایجاد فرآیندهایی هستیم که باعث تسهیل بیشتر در ارائه خدمات می‌شود.

نظر بینندگان
!
!
!