دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
پرشین خودرو
تامین قطعات محصولات مدیران خودرو از چری ادامه دارد
۱۰:۳۲ | ۱۳۹۷/۰۶/۱۲
/گزارش خبری/

تامین قطعات محصولات مدیران خودرو از چری ادامه دارد

پرشین خودرو: با وجود تحریم های آمریکا غلیه صنعت خودرو و ایجاد مشکل در تامین مالی شرکای خارجی خودروسازان ایرانی، این مشکل با تدابیر دولت های ایران چین رفع شده است و تامین قطعات مدیران خودرو از چری ادامه دارد.

به گزارش پرشین خودرو، صنعت خودروسازی کشور با وضع تحریم های بین المللی جدید دوباره با مشکلات جدیدی روبرو شده است. در این بین خودروسازان چینی به عنوان شریک اصلی صنعت خودروسازی کشور، با مشکلات انتقال مالی مواجه گشته اند که در ارسال قطعات به کشور خلل ایجاد نموده اما با تدبیرهای صورت گرفته میان دولت های ایران و چین به زودی حل می شود.

 اما برخی از شرکتهای چینی با قدرت و جدیت کماکان در بازار کشور به فعالیت خود ادامه می دهند. به عنوان مثال شرکت خودروسازی چری به عنوان بزرگترین صادر کننده خودرو از کشور چین و همچنین با همکاری شرکت مدیران خودرو به عنوان اولین تولید کننده خودرو چینی، اولین قرارداد همکاری مشترک را به امضاء رساندند و هم اکنون با سرمایه گذاری مشترک فاز دوم کارخانه مدرن خود مطابق با استانداردهای جهانی چری را راه اندازی می کنند. با این حال ورود خودروهای مدیران خودرو از سوی چری با کمترین مشکل ممکن مواجه بوده و روند ارسال قطعات منفصله ادامه دارد.

با توجه به روابط اقتصادی گسترده میان ایران و چین و سرمایه گذاری شرکت چری در ایران برای فاز دوم کارخانه، قطعا این همکاری گسترده بدون هیچ وقفه ای ادامه خواهد داشت و خودروهای چری در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت.

نظر بینندگان
!
!
!