سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷
پرشین خودرو
تصاویر گوشی جدید گوگل لو رفت
۱۹:۲۵ | ۱۳۹۷/۰۶/۱۲
iran zamin2

تصاویر گوشی جدید گوگل لو رفت

پرشین خودرو: در روزهای اخیر اطلاعات متنوعی در مورد گوشی جدید گوگل به نام Pixel 3 XL در فضای مجازی منتشر شده، اما انتشار عکس های متعددی از نمونه اولیه آن در اینترنت خبرساز شده است.

به گزارش پرشین خودرو به نقل فارس، در روزهای اخیر اطلاعات متنوعی در مورد گوشی جدید گوگل به نام Pixel 3 XL در فضای مجازی منتشر شده، اما انتشار عکس های متعددی از نمونه اولیه آن در اینترنت خبرساز شده است.

انتشار عکس های یادشده توسط یک راننده تاکسی که برای شرکت لیفت کار می کند، صورت گرفته است. وی نمونه اولیه این گوشی را در صندلی پشتی خودروی خود کشف کرد.

 

گوشی

 

وی ابتدا تصور کرده بود که گوشی پیکسل 2 خود او در صندلی پشتی ماشینش جا مانده است. اما زمانی که گوشی را برداشت و ظاهر آن را به دقت بررسی کرد، متوجه شد با تلفن همراه جدیدی مواجه شده که هنوز به بازار عرضه نشده است. بررسی ظاهر این گوشی و لوگوی گوگل در پشت آن وی را به این نتیجه رساند که گوشی یادشده محصول تازه این شرکت یا همان Pixel 3 XL است.

وی سپس عکس های متعددی از این گوشی تهیه کرد که به سرعت در اینترنت پخش شدند. اگر چه چند هفته ای تا عرضه رسمی این گوشی باقی مانده، اما سهل انگاری هایی از این دست باعث شده تا اطلاعات کافی در مورد Pixel 3 XL وجود داشته باشد. 4 گیگابایت رم، پردازنده Snapdragon 845 و سیستم عامل Android Pie از جمله ویژگی های گوشی یادشده است.

نظر بینندگان
!
!
!