جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۴:۵۱ | ۱۳۹۰/۱۲/۱۷
میانگین انتظار امداد در نوروز؛ 30 دقیقه
۱۴:۵۱ | ۱۳۹۰/۱۲/۱۷
اجاره خودرو

میانگین انتظار امداد در نوروز؛ 30 دقیقه

پرشین خودرو: مدیرعامل شرکت توسعه خدمات خودروی رفاه ایرانیان گفت: با توجه به چینش و استقرار گروه‌های امدادی زمان انتظار امدادخواهان در نوروز 91 به صورت میانگین 30 دقیقه در کشور خواهد بود.

به گزارش «پرشین خودرو»، نخستین نشست مطبوعاتی شرکت توسعه خدمات خودروی رفاه ایرانیان به منظور تشریح برنامه های این شرکت برای ایام نوروز برگزار شد.

علیرضا برنجی باقری مدیرعامل این شرکت با اشاره به آغاز فعالیت های شرکت فوق در سال 86 عنوان کرد: این شركت به منظور ارائه خدمات متنوع خودرویی و ایجاد سفری ایمن برای شهروندان و شرکت های خودروساز خارجی فعالیت خود را آغاز و به مرور ارائه خدمات را افزایش داد.

وی در خصوص پوشش ارائه خدمات امدادی به خودروهای مختلف عنوان کرد: با توجه به جای خالی ارائه خدمات امدادی به خودروهای خارجی و وارداتی در سطح کشور این شرکت فعالیت خود را با محوریت امدادرسانی به شرکت های مختلف واردکننده خودرو و نمایندگی ها آغاز کرد در این راستا هم اکنون با شرکت هایی چون زاگرس خودرو، مدیران خودرو، آسا موتور، و نگین خودرو برای ارائه خدمات امدادی همکاری داریم.

برنجی باقری با اشاره به ارائه خدمات این شرکت به صورت شبانه روزی در سراسر کشور عنوان کرد: به ناوگان امداد خودروی رفاه ایرانیان در طرح امداد نوروزی بالغ بر 680 دستگاه خودرو امدادی، تعداد 135 کانکس و چادر امدادی در سراسر کشور امداد رسانی فنی خواهد داشت بر این اساس با توجه به چینش و استقرار گروه‌های امدادی زمان انتظار امداد خواهان در نوروز 91 به صورت میانگین 30 دقیقه در کشور خواهد بود.

به گفته وی در ایام نوروز 91 شرکت‌هایی که با این گروه همکاری دارند می‌توانند از 25 تا 20 فروردین خدمات رایگان دریافت کنند.

وی اولویت این شرکت را انجام تعمیرات فنی در محل عنوان کرد و افزود: اولویت دوم ما اعزام خودرو به تعمیرگاه است.

مدیرعامل امداد خودرو رفاه ایرانیان در پایان متذکر شد امدادخواهان در صورت نیاز به خدمات فنی در سراسر کشور می توانند 64026 ارتباط برقرار کرده و خدمات فنی دریافت کنند.

برچسب ها:
امداد
نظر بینندگان
!
!
!