چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
پرشین خودرو
یکی بخرید، دو تا برانید + تصویر
۰۸:۱۶ | ۱۳۹۷/۰۶/۱۳
persiakhodro2

یکی بخرید، دو تا برانید + تصویر

پرشین خودرو: یک صفحه نمایش بزرگ هولوگرافیگ نیز روی داشبورد قرار گرفته که برای سرگرم کردن سرنشینان خودرو در تمام طول مسیر یا سفری کوتاه کافی است.

به گزارش پرشین خودرو به نقل ازعصرایران، در سفر به آسیا از میزان خودروهای کوچک در اطراف خود متعجب خواهید شد. در آمریکا نیز از بزرگی خودروها، تعداد پیکاپ‌- تراک‌ها و SUVهایی متحیر می‌شوید که خیابان‌ها تحت سلطه خود درآورده‌اند. ظاهرا درهر کجای دنیا مردم نیازهای متفاوتی را در خودروها دیده و با توجه به آن به انتخاب خودرو می‌پردازند. همین تقاضاها باعث می‌شود تا خودروسازان با پیش‌بینی نیازهای مردم در آینده کانسپت‌ها را شکل داده و مدل‌های مفهمومی جالبی را خلق کنند.خودرو دو تیکه
 

 

مدل مفهومی "روئو آی یونیت 2025" (Roewe) ساخته شرکت "شوگر چو" از جمله مدل‌هایی است که در آینده نیاز گروه‌های مختلف در جهان را پاسخ داده و هدفش حرکت برای جذب نسل جوان آینده است.


خودرو دو تیکه

 

این مدل در واقع ترکیب دو خودرو در یک مجموعه بوده و طراحی آن با نیم نگاهی به مدل اسمارت فورتو آغاز شده است. در اصل شاهد یک برش در نیمه محور طولی خودرو هستیم که بیشتر شبیه دو بخش جعبه‌ای بوده که می‌تواند به صورت مجزا از هم رانده شده یا با هم ترکیب شده و مجموعه‌ای واحد را برای رانندگی تشکیل دهند. هر بخش شامل یک چرخ بزرگ و دو چرخ کوچک است که زیر بدنه در بخش انتهایی خودرو مخفی شده‌اند.


خودرو دو تیکه

 

یک صفحه نمایش بزرگ هولوگرافیگ نیز روی داشبورد قرار گرفته که برای سرگرم کردن سرنشینان در تمام طول مسیر یا سفری کوتاه کافی است.


هنوز اطلاعات و جزئیاتی زیادی در خصوص سامانه قدرتی خودرو وجود ندارد اما احتمالا "آی- یونیت" یک خودروی الکتریکی خواهد بود که موتور کوچک آن در بخش جلویی خودرو واقع شده و مجموعه باتری آن در کف قرار می‌گیرد.خودرو

 

طراحی خودرو نیز مدل جذابی است و می‌توان آن را دوست داشت. از طرفی مدلی‌های شبیه این خودرو را می‌توان در شهرهای آینده به وفور دید.

نظر بینندگان
!
!
!