چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۵۱ | ۱۳۹۰/۱۲/۲۰
كمبودی برای عرضه بنزین و گازوئیل نوروزی وجود ندارد
۰۹:۵۱ | ۱۳۹۰/۱۲/۲۰
اجاره خودرو

كمبودی برای عرضه بنزین و گازوئیل نوروزی وجود ندارد

پرشین خودرو: مدیرعامل شركت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران از پیش بینی ذخیره سازی سوخت در مناطق پر سفر با تراكم مسافر در ایام نوروزی خبر داد.

به گزارش «پرشین خودرو»، جلیل سالاری اظهار كرد: بنزین و گازوئیل مورد نیاز مردم در سفرهای نوروزی به طور كامل تامین شده است و هیچ گونه كمبود بنزین و گازوئیلی برای عرضه وجود ندارد.

وی با اشاره به اینكه هم اكنون بیش از چهار هزار و 800 جایگاه عرضه بنزین، گازوئیل و گاز طبیعی فشرده (سی.ان.جی) در سراسر كشور فعال است، افزود: از 25 اسفند جاری تا 20 فروردین سال آینده گروه های سیار بازرسی و نظارت در سطح مناطق 37 گانه شركت پخش فرآورده های نفتی فعال خواهند بود كه بازرسی و نظارت بر عملكرد جایگاه ها عهده دار خواهند بود.

به نوشته ایرنا، مدیر عامل شركت پخش فرآورده های نفتی ایران با بیان اینكه بازرسان به خدمات رسانی و اطلاع رسانی نیز می پردازند، افزود: آنها با هرگونه تخلف در فروش فرآورده‌های نفتی و به ویژه بنزین و گازوئیل برخورد می كنند.

وی تجهیز تمامی انبارهای بنزین و گازوئیل را یادآور شد و افزود: تمام تلاش ها برآن است تا درحوزه عرضه خدمات رسانی به مردم و بازرسی ، وضعیت عملكرد جایگاه ها و امكانات آنها را مدیریت كرد تا پاسخگوی تقاضای مسافران نوروزی باشیم.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
بنزین نوروزی
نظر بینندگان
!
!
!