سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۵:۴۱ | ۱۳۹۷/۰۶/۱۶
تفاهم نامه حمایت از فناوری وسائل نقلیه برقی امضا شد
۱۵:۴۱ | ۱۳۹۷/۰۶/۱۶
/گزارش خبری/

تفاهم نامه حمایت از فناوری وسائل نقلیه برقی امضا شد

پرشین خودرو: سازمان حفاظت محیط زیست، استانداری اصفهان و سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، تفاهم نامه ای مبنی بر حمایت از وسایل نقلیه برقی ساخت داخل امضا کردند.

به گزارش پرشین خودرو، بر اساس این تفاهم نامه در سال حمایت از کالای ایرانی ضمن افتتاح خط موتورهای مغناطیس دائم در مرکز طراحی و تولید موتور در اصفهان با حضور رئیس سازمان محیط زیست و استاندار اصفهان و هیات های همراه موارد زیر مورد تاکید و توافق قرار گرفت: با عنایت به سیاستگذاری کلان صورت گرفته در حوزه انرژی پاک و ضرورت حمایت از کالای ایرانی، سازمان محیط زیست ضمن حمایت از تولیدات بومی موتورهای برقی مورد نیاز جهت تولید موتورسیکلت، دوچرخه وموتور کولر و موتورهای مورد نیاز شناورهای تفریحی، نهادهای دولتی و غیر دولتی را ترغیب به بهره برداری از این فناوری به منظور کاهش آلودگی های محیط می کند.

به منظور حمایت از زیست بوم موجود در تالاب های سطح کشور سازمان صنایع دریایی نسبت به تولید شناورهایی با موتورهای سازگار با محیط زیست اقدام می کند.

این تفاهم نامه به امضای عیسی کلانتری رئیس سازمان محیط زیست کشور، محسن مهرعلیزاده استاندار اصفهان، دریادار امیر رستگاری رئیس سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح رسید.

خط تولید موتورهای پیشرفته الکتریکی مغناطیس دائم روز پنجشنبه در مرکز صنایع دریایی شهید قربانی شاهین شهر راه اندازی شد.

این خط تولید مکانیزه مشتمل بر سه محصول موتور مغناطیس دائم موتورسیکلت، موتور مغناطیسی دائم دوچرخه برقی و موتور مغناطیس دائم کولرهای آبی است.

در صورت توسعه کامل این خط تولید، یکهزار و ۶۰۰ شغل به صورت مستقیم و غیر مستقیم ایجاد می شود.

برچسب ها:
خودروی برقی
نظر بینندگان
!
!
!