چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۱۵ | ۱۳۹۰/۱۲/۲۰
احتمال واریز سهیمه بنزین فروردین در 25 اسفند
۱۳:۱۵ | ۱۳۹۰/۱۲/۲۰
اجاره خودرو

احتمال واریز سهیمه بنزین فروردین در 25 اسفند

پرشین خودرو: قائم‌مقام ستاد مدیریت حمل‌ونقل و سوخت با تاکید بر اینکه درباره سهمیه بنزین نورورزی هنوز تصمیمی گرفته نشده گفت: علیرغم هماهنگی‌ قبلی، وزارت نفت اعلام می‌کند برای واریز سهمیه فروردین به کارت‌های سوخت در 25 اسفند مشکل دارد.

به گزارش «پرشین خودرو»، عبدالله جلالی با بیان اینکه احتمال دارد سهمیه بنزین فروردین ماه ۲۵ اسفند به کارت‌های سوخت واریز شود، گفت: علیرغم هماهنگی‌های قبلی با وزارت نفت، هنوز وزارت نفت اعلام می‌کند که برای واریز سهمیه سوخت فروردین ماه به کارت‌های سوخت مشکل دارد و اینکه بتواند در ۲۵ اسفند این کار را انجام دهد قطعی نیست.

وی افزود: در جلساتی در آینده نزدیک درباره زمان قطعی ریختن سهمیه فروردین‌ماه و تخصیص دادن یا ندادن سهمیه نوروزی تصمیم‌گیری خواهد شد.

قائم‌مقام ستاد مدیریت حمل‌ونقل و سوخت با تاکید بر اینکه درباره سهمیه بنزین نورورزی هنوز تصمیمی گرفته نشده است، اضافه کرد: ما پیشنهادات خود را درباره تخصیص سهیمه نوروزی به ستاد هدفمندی و کارگروه حمل‌ونقل ارائه کرده‌ایم اما هنوز با این پیشنهاد موافقت نشده است.

به گزارش فارس، با اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها تغییراتی در قیمت بنزین اعمال خواهد شد اما تا پیش از آن سهمیه و قیمت بنزین فروردین‌ماه به همان میزان قبلی باقی خواهد ماند.

برچسب ها:
بنزین
نظر بینندگان
!
!
!