دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
پرشین خودرو
لکسوس با یک قایق تفریحی به آب می زند + تیزر
۰۹:۴۷ | ۱۳۹۷/۰۶/۲۰
/اختصاصی/

لکسوس با یک قایق تفریحی به آب می زند + تیزر

پرشین خودرو: کمپانی خودروسازی لکسوس اعلام کرد که پیش از اتمام سال جاری، قصد راه اندازی یک قایق لوکس تفریحی تحت عنوان LY 650 را خواهد داشت.

به گزارش پرشین خودرو، با توجه به فعالیت‌های اخیر کمپانی‌های بزرگ خودروسازی همچون بوگاتی، استون مارتین و یا حتی کمپانی خودروسازی تویوتا، دیگر عجیب نیست که کمپانی خودروسازی لکسوس هم محصولی غیر از اتومبیل تولید کند و حالا با معرفی رسمی قایق LY 650، یک وسیله نقلیه در حد خودروی لوکس LS به سطح دریا انداخته است، هرچند طرح مفهومی این قایق پیش از این در سال 2017 میلادی رونمایی شده بود و حالا به طرح نهایی خود رسیده است تا آماده خدمت رسانی به مشتریان ثروتمند خود باشد.

 در حال حاضر کمپانی خودروسازی لکسوس در رابطه با قایق لوکس خود صحبت‌های زیادی نکرده است، اما می‌دانیم که پروژه جدید لکسوس با همکاری شرکت قایق سازی Marquis-Larson به مرحله تولید خواهد رسید که پروژه آنان دارای طول 19.96 متری بوده و با عرض کلی 5.72 متری ساخته شده است که به خوبی می‌تواند یک قایق لوکس و جادار برای کاربران خود باشد.

 برخلاف طرح کانسپت، قایق لوکس لکسوس یک پروژه بزرگ دریایی خواهد بود که در 3 سطح مختلف به مشتریان عرضه می‌شود. این قایق طبق گفته شرکت خودروسازی لکسوس دارای 3 اتاق اصلی بوده و می‌تواند امکان سرویس دهی به 6 نفر را در راحتی کامل داشته باشد و بعد از آب تنی، می‌توان از 3 حمام داخل قایق استفاده کرد.

 

نظر بینندگان
!
!
!