سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
ایدرو برای تولید و مونتاژ موتورسیکلت برقی فراخوان داد+جزئیات
۱۴:۵۱ | ۱۳۹۷/۰۶/۲۰
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

ایدرو برای تولید و مونتاژ موتورسیکلت برقی فراخوان داد+جزئیات

پرشین خودرو: سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران(ایدرو) برای مشارکت و سرمایه گذاری در اجرای طرح تولید و مونتاژ موتورسیکلت برقی در استان خراسان رضوی فراخوان داد.

به گزارش پرشین خودرو، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در راستای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، افزایش بهره‌وری انرژی، صرفه جویی در مصرف سوخت و کاهش آلودگی های زیست محیطی ناشی از موتورسیکلت‌های بنزینی و همچنین توسعه صنعت داخلی و حمایت از سرمایه‌گذاری صنعتی در مناطق کمتر توسعه یافته، برای اجرای طرح تولید و مونتاژ موتورسیکلت برقی در استان خراسان رضوی(شهرستان تربت حیدریه) از سرمایه گذاران دعوت بعمل آورد.

براساس این فراخوان، ایدرو در صورت تمایل سرمایه‌گذار منتخب به مشارکت، حداکثر به میزان ۳۰ درصد در این طرح مشارکت خواهد کرد و حمایت‌های عملیاتی و اجرایی در پیشبرد طرح را برای سرمایه‌گذاران منتخب و برخوردار از توانمندی‌های فنی، مالی و مدیریتی بعمل می‌آورد.

تمام اشخاص حقوقی غیردولتی که مایل به اجرای این طرح به صورت مستقل یا مشارکت با سایر سرمایه‌گذاران ذیصلاح هستند، می توانند با مراجعه به سایت سازمان به آدرس www.idro.ir ( بخش اطلاع رسانی – فراخوان عمومی ) یا با مراجعه حضوری ضمن کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص این طرح، نسبت به دریافت و تکمیل فرم ها، اطلاعات و مدارک و مستندات مرتبط با این فراخوان اقدام کنند.

در این فراخوان سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگانی که امکان افزایش ساخت داخل محصول را داشته باشند و یا دارای شریک خارجی صاحب صلاحیت برای تولید و تامین قطعات و مجموعه های کلیدی موتورسیکلت برقی باشند، در اولویت قرار دارند.

نظر بینندگان
!
!
!