دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
پرشین خودرو
ون همه کاره بنز، کسب وکار رقبا را مختل می کند +ویدئو
۱۵:۲۹ | ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
/اختصاصی/

ون همه کاره بنز، کسب وکار رقبا را مختل می کند +ویدئو

پرشین خودرو: کمپانی خودروسازی مرسدس بنز یک ون مفهومی جدید رونمایی کرده است که می‌تواند کسب و کار رانندگان وسایل نقلیه تجاری و یا حتی رانندگان وسایل نقلیه مسافربری را مختل کند.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، ون مفهومی Vision Urbanetic، براساس خودروهای مستقل از راننده طراحی شده و از یک سیستم محرک تمام الکتریکی برای تامین نیروی حرکتی خود استفاده خواهد کرد و باتوجه به نیازهای کاربران، می‌تواند یک ون حمل کننده مسافر و یا حمل کننده کالا در سطوح شهری باشد که باتوجه به خودران بودن این کانسپت مفهومی، در صورت رسیدن به مرحله تولید می‌تواند سود سرشاری برای مالکان شرکت‌های بزرگ حمل و نقل داشته باشد و در نقطه مقابل، می‌تواند خیلی از مشاغل را نابود کند.

 

ون

ون

ون

 

باتوجه به ادعای کمپانی خودروسازی مرسدس بنز، خودروی مفهومی Vision Urbanetic با طول حدودا 5.14 متری و همچنین فاصله 3.7 متری قسمت بار خود می‌تواند تفاوت‌های میان وسایل نقلیه مسافربری و همچنین حمل کننده‌های کالا را از بین ببرد و کاربردهای مختلفی در راستای انجام کارهای درون شهری، حمل و نقل شهروندان، حمل و نقل کالا و دیگر کسب و کارهای سیار داشته باشد.

 

در نتیجه مردم و کالاهای بیشتری با وسایل نقلیه کمتری در سطح شهر جابجا خواهد شد و همین موضوع می‌تواند تاثیر بالایی در کاهش جریان ترافیک، بهبود زیرساخت‌های درون شهری و همچنین بهبود کیفیت زندگی شهری شود.

 

ون

ون

ون

ون

 

همانطور که در فیلم زیر شاهد خواهید بود، مهم‌ترین ویژگی ون کانسپت Vision Urbanetic می تواند کابین پویا و امکان جداسازی آن از بدنه اصلی اتومبیل باشد که بسته به نیاز کاربران از کابین مسافربری استفاده می شود و در صورت استفاده شخصی، میتوان از یک کابین کوچک تر همانند خودروهای سواری استفاده کرد. اما در صورت استفاده این خودرو به عنوان یک وسیله حمل بار، می توان کابین اتومبیل را از بدنه جدا کرد و فضای مناسب برای حمل بار ایجاد کرد.

 

 
نظر بینندگان
!
!
!