یكشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
ترمینال شرق به زودی افتتاح می شود
۱۶:۱۲ | ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
اجاره خودرو

ترمینال شرق به زودی افتتاح می شود

پرشین خودرو: فرماندار تهران گفت: ترمینال جدید شرق کامل شده است و در اولین فرصت افتتاح خواهد شد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از مهر، عیسی فرهادی در نخستین جلسه شورای اداری تهران که در شهرداری منطقه ۴ برگزار شد، گفت: ۱۴ هزار جنگ در تاریخ به ثبت رسیده است اما ماندگاری جنگ ها در ذهن ها اندک است. قطعا یکی از ماندگارترین رویدادها واقعه عاشورا است.

وی افزود: واقعه عاشورا جنگ کوچک بود که زود به پایان رسید اما رمز این ماندگاری چیست که امروز ۵۰۰ میلیون شیعه و بسیاری از غیرمسلمانان عزادار امام در سراسر دنیا هستند؟

فرهادی توضیح داد: ۷۲ نفر در این واقعه در راه حقیقت و برای خدا به شهادت رسیدند پس اگر کاری برای خدا و حرکت برای جلب رضایت او باشد ماندگار می شود.

فرماندار تهران با اشاره به نخستین جلسه شورای اداری در منطقه ۴ گفت: از شهردار منطقه که پایه گذار اجرای این برنامه بودند تشکر می کنم و تاکید دوباره دارم این جلسات مستمر باشد.

 

ترمینال شرق

 


وی با اشاره به برخی اقدامات حسینی شهردار منطقه ۴ در این محدوده گفت: یکی از شاخص ترین کارها حفظ حریم در منطقه بود. به طوری که حتی یک متر هم تخلف در این منطقه نداشتیم.

فرهادی با اشاره به بافت فرسوده نیز گفت: خوشبختانه همه برای نوسازی بافت فرسوده اجماع کرده اند اما واقعیت این است که برای برون رفت از این معضل نیاز به همکاری همه دستگاه ها داریم.

فرماندار تهران با اشاره به پتانسیل گردشگری در منطقه ۴ گفت: ما یکی از بهترین جنگل ها را در منطقه ۴ داریم که شهرداری در این زمینه خوب ورود کرده که امیدوارم این پتانسیل بیش از قبل مورد توجه قرار گیرد.


فرهادی همچنین درباره ترمینال جدید شرق گفت: همه کارهای این ترمینال انجام شده و منتظر فرصتی مناسب برای افتتاح آن هستیم.

نظر بینندگان
!
!
!