پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۱:۴۹ | ۱۳۹۷/۰۶/۲۳
خودروهای سایپا قابلیت صلح وانتقال ندارد
۱۱:۴۹ | ۱۳۹۷/۰۶/۲۳
اجاره خودرو
رئیس اداره اطلاع رسانی گروه خودروسازی سایپا:

خودروهای سایپا قابلیت صلح وانتقال ندارد

پرشین خودرو: گروه خودروسازی سایپا، خودروهای پیش فروش شده اخیر خود را به نام فرد دیگری صلح نخواهد کرد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، قاسم خاکی جوان رئیس اداره اطلاع رسانی و ارتباط با رسانه های گروه خودروسازی سایپا، با اعلام این خبر هرگونه خرید و فروش حواله خودروهای پیش فروش شده این شرکت در سایت ها، فضای مجازی و ... را غیرقانونی اعلام کرد.

وی افزود: یکی از شرایط شرکت سایپا در پیش فروش اخیر خودرو، عدم برخورداری خودروها از قابلیت صلح و انتقال آنها به نام شخص دیگری بود.

خاکی جوان اظهار داشت: در روزهای اخیر شاهدیم بازار خرید و فروش حواله خودروهای این گروه خودروسازی داغ شده و باید گفت این موضوع هیچ ربطی به سایپا ندارد و این شرکت با شرط در نظر گرفته شده، خودروها را به نام فرد دیگری صلح نمی کند.

 

قاسم خاکی جوان


رئیس اداره اطلاع رسانی گروه خودروسازی سایپا بیان کرد: این روزها سفته بازی در بازار خودرو متاثر از موضوع نقدینگی های سرگردان باب شده و عده ای با هدف کسب درآمد بیشتر به آن متمایل شده‌اند، اما سایپا برای جلوگیری از این موضوع، شرط نبود قابلیت صلح را به شرایط پیش خرید فروش اضافه کرد.

به گفته وی؛ در پیش فروش های سری های قبل وقتی خودرو توسط مشتری پیش خرید می شد، می توانست قبل از تحویل خودرو به هر دلیل آن را به فرد دیگری واگذار کند و شرکت نیز قرارداد پیش خرید را منتقل می‌کرد، اما در دوره جدید ثبت نام ها این قضیه منتفی شده است و از نظر این شرکت، حواله ها در مرحله پیش خرید قابلیت انتقال ندارد.
 

نظر بینندگان
!
!
!