یكشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
سدان بی.وای.دی Qin Pro آماده عرضه به بازار شد +عکس
۱۰:۵۹ | ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
اجاره خودرو
/اختصاصی/

سدان بی.وای.دی Qin Pro آماده عرضه به بازار شد +عکس

پرشین خودرو: کمپانی خودروسازی بی.وای.دی در جدیدترین اطلاعیه خود، نسبت به عرضه خودروی سدان خوش چهره و پیشرفته Qin Pro ابراز آمادگی کرده و جزییات بیشتر آن را منتشر کرده است.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، چنانچه به خاطر داشته باشید، نسخه جدید سدان Qin با لقب جدید "Pro" یا "پلاس" یا "جدید" در ماه آوریل و در نمایشگاه بین المللی پکن 2018 به همراه انتشار تصاویر رسمی معرفی شد.

همان زمان به این موضوع پرداختیم که خودروی مذکور دارای طول 4765 میلی متر، عرض 1837، ارتفاع 1495 میلی متر و همچنین فاصله بین دو محور 2718 میلی متر است که برای تولید نیروی مورد نیاز خود برای حرکت، از سیستم محرک پلاگین هیبریدی با موتور 1.5 لیتری چهار سیلندر توربوشارژر سود می‌برد که دارای نیروی 154 اسب بخاری بوده و توسط یک موتور الکتریکی پشتیبانی خواهد شد که در مجموع موجب شده حداکثر خروجی قدرت 285 اسب بخاری بدست آید.

 

بی.وای.دی

علاوه بر این، شرکت سازنده 2 پیشرانه بنزینی و همچنین یک سیستم محرک تمام الکتریکی برای سدان خوش چهره خود در نظر گرفته است که پیشرانه‌های بنزینی اتومبیل به ترتیب شامل پیشرانه 1.5 لیتری تنفس طبیعی با خروجی قدرت 109 اسب بخاری و یک پیشرانه 1.5 توربوشارژر با حداکثر قدرت 154 اسب بخاری می‌شود که نمونه آن در مدل پلاگین هیبریدی نیز مورد استفاده قرار گرفته است. در کنار این‌ها، یک سیستم محرک تمام الکتریکی هم وجود دارد که خروجی قدرت آن 163 اسب بخاری بوده و با یکبار شارژ کامل آن می‌توان تا حداکثر محدوده 500 کیلومتر رانندگی کرد.

 

byd


طبق ادعای شرکت سازنده، با ارسال نیروی 154 اسب بخاری پیشرانه درون سوز به سمت چرخ‌های محرک اتومبیل، می‌توان به حداقل شتاب صفر تا صد 5.9 ثانیه رسید و یا حداکثر سرعت 200 کیلومتر بر ساعت خواهد داشت، این درحالیست که شرکت سازنده ادعا می‌کند برای کارکرد 100 کیلومتر اتومبیل به صورت ترکیبی، تنها نیاز به مصرف سوخت 1 لیتری خواهید داشت که در نوع خود شگفت انگیز است!.

 

byd


همانطور که انتظار می‌رفت، خودروی سدان بی.وای.دی Qin Pro یک خودروی ارزان قیمت نبوده و نیاز است که مشتریان برای خرید نسخه بنزینی اتومبیل حداقل قیمت 100 یوان پرداخت کنند و یا برای داشتن مدل الکتریکی، نیاز است که مشتریان 170 هزار یوان در حساب خود پول داشته باشند، اما برای خرید مدل‌های پلاگین هیبریدی اتومبیل قیمت کمتری در نظر گرفته شده است و مشتریان می‌توانند با پرداخت هزینه 160 هزار یوان صاحب مدل‌های پلاگین هیبریدی شوند.

 

بی.وای.دی


یادآور می شود هم اکنون شرکت خودروسازی کارمانیا نماینده و شریک تجاری شرکت بی.وای.دی در ایران است.

 

بی.وای.دی

 

byd

نظر بینندگان
!
!
!