پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۴۹ | ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
وضعیت هوای تهران در 24 شهریور ماه
۱۰:۴۹ | ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
اجاره خودرو

وضعیت هوای تهران در 24 شهریور ماه

پرشین خودرو: مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: کیفیت هوای پایتخت طی امروز (24 شهریور) در محدوده شرایط سالم و ناسالم برای گروه‌های حساس است.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایسنا، حسین شهبازی  با بیان اینکه بر اساس نتایج حاصل از پیش‌بینی وضعیت هواشناسی در ایستگاه مهرآباد، طی امروز (۲۴ شهریور) جوی نسبتا آرام برقرار خواهد بود، اظهار کرد: در این روز به‌تدریج بر میزان ناپایداری جوی افزوده خواهد شد به گونه‌ای که در برخی ساعات وزش باد موثر به بزرگی ۳ تا ۵ متر بر ثانیه انتظار می‌رود.


وی ادامه داد: بر اساس نتایج پیش‌بینی کیفیت هوا، وضعیت کیفی هوای بیشتر مناطق شهر تهران طی امروز (۲۴ شهریور) وزش باد در برخی ساعات افزایش موقتی غلظت ذرات معلق را به دنبال خواهد داشت.

 

هوای تهران

 


مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اشاره به اینکه با تداوم این شرایط جوی طی فردا (۲۵ شهریور) برای برخی ساعات وزش باد موثر با جهت غالب جنوبی - جنوب‌غربی پیش‌بینی می‌شود، تصریح کرد: بر این اساس احتمال می‌رود تا فردا بر غلظت ذرات معلق به طور نسبی افزوده شود.

به گفته شهبازی همچنین تا روز آینده دما هوا در پایتخت روند افزایشی خواهد داشت.

وی در پایان با بیان اینکه کیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته تهران منتهی به ۸ صبح امروز با شاخص میانگین ۸۸ در شرایط سالم قرار داشت، گفت: کیفیت هوای هم اکنون پایتخت نیز با شاخص میانگین ۸۸ همچنان در شرایط سالم است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!