یكشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
تصمیمی برای افزایش قیمت بلیت در ایام اربعین نگرفته‌ایم
۱۳:۲۳ | ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
اجاره خودرو
رییس اتحادیه شرکت‌های تعاونی اتوبوسرانی:

تصمیمی برای افزایش قیمت بلیت در ایام اربعین نگرفته‌ایم

پرشین خودرو: رییس اتحادیه شرکت‌های تعاونی اتوبوسرانی با بیان اینکه هنوز تصمیمی برای افزایش قیمت بلیت اتوبوس در ایام اربعین نگرفته‌ایم، گفت: اولویت ناوگان جاده‌ای با 16 هزار و 500 دستگاه اتوبوس جابه جایی زائران اربعین حسینی است و هیچ شهری با کمبود اتوبوس برای جابه جایی زائران مواجه نخواهد شد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایلنا، احمدرضا عامری درباره احتمال افزایش قیمت بلیت اتوبوس در ایام اربعین حسینی اظهار داشت: هنوز هیچ پیشنهادی مبنی بر افزایش قیمت بلیت اتوبوس در ایام اربعین را به سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ارایه نکرده‌ایم و هنوز فرصت برای بررسی‌های بیشتر بازار وجود دارد.


وی افزود: سال گذشته قیمت بلیت تا 50 درصد افزایش یافت اما امسال هنوز در این باره تصمیمی گرفته نشده است.

 

اربعین

 

عامری با بیان اینکه تمام ناوگان اتوبوسی برای جا به جایی زائران حسینی در آماده باش قرار می‌گیرند، ادامه داد: 16 هزار و 500 اتوبوس در ناوگان جاده‌ای فعال هستند که در این ایام اولویت تمام ناوگان جابه جایی زائران است.

رییس اتحادیه شرکت‌های تعاونی اتوبوسرانی گفت: در سال گذشته تمام کسری شهرها برای جابه جایی زائران را پوشش دادیم و اجازه ندادیم هیچ شهری برای جابه جایی زئران با کمبود ناوگان جاده ای مواجه باشد.

عامری ادامه داد: سال گذشته 2میلیون و 300 هزار ایرانی در ایام اربعین به عراق سفر کردند که بخش عمده‌ای از این زائران از طریق ناوگان حمل و نقل جاده‌ای و با اتوبوس جابه جا شدند.

نظر بینندگان
!
!
!