یكشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۷:۲۹ | ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
فراخوان محیط زیستی هلدینگ داتیس +جزئیات
۱۷:۲۹ | ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

فراخوان محیط زیستی هلدینگ داتیس +جزئیات

پرشین خودرو: هلدینگ داتیس با یک فراخوان عمومی به منظور ایفای هرچه موثرتر نقش مسئولیت اجتماعی خود در قبال محیط زیست از تمام سازمان ها و NGO های محیط زیستی دعوت به همکاری کرد.

به گزارش پرشین خودرو، آلودگی هوا، ذوب شدن یخچال ها و گرم شدن زمین از جمله موضوعات مهمی است که بشر امروزی با آن دست و پنجه نرم می کند.

درمان چنین پدیده ای نیازمند توجه و چاره اندیشی آحاد مردم از جمله فعالان اقتصادی است.

مناسبت های محیط زیستی "روز پاکسازی جهان" و "روز حفاظت از لایه ازون" شاید برای همه ما تلنگری باشد برای یادآوری اینکه در جهانی با منابع محدود زندگی می کنیم و اگر خودمان چاره ای برای حفاظت و نگهداری آن نیاندیشیم به زودی شاهد زوال و نابودی کامل آن خواهیم بود و آیندگان از این موهبت های الهی بی نصیب خواهند شد.

هلدینگ داتیس، از آغاز کار تا کنون همواره حفاظت از محیط زیست را از اهداف اصلی و اولویت های اجرایی خود قرار داده است.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ داتیس، ما در هلدینگ داتیس به خوبی می دانیم که عملکرد و اثربخشی آرمانی ما، که موجب بهبود کیفیت زندگی ایرانیان می شود تنها با اقدام گروهی و جذب مشارکت مردمی تحقق می یابد. اکنون که گام های آغازین را برداشته ایم و به میانه ی راه قدم نهاده ایم و زیرساخت های لازم محیط زیستی را فراهم کرده ایم، از شما می خواهیم، با ما همراه شوید تا گام های بعدی را استوارتر برداریم.

چرا که همه به خوبی می دانند که وضعیت محیط زیست کشور در شرایط مناسبی نیست و برای درمان دردهای آن به مشارکت همه ی مردم این سرزمین نیاز است.

هلدینگ داتیس برای ایفای هرچه موثرتر نقش مسئولیت اجتماعی خود در قبال محیط زیست از همه ی سازمان ها و NGO های محیط زیستی دعوت می کند تا رزومه و پروپوزال پیشنهادی، به منظور فعالیت های آتی محیط زیستی خود را به آدرس روابط عمومی سازمان PR@datisworldwide.com ارسال کنند، تا پس از بررسی آنها نسبت به همکاری و همراهی در پروژه های آتی اقدام کند.

علاقمندان به منظور کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس datisworldwide.com مراجعه کنند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!